Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Sizce benden yazar olurmu?

Gördüğün gibi Mine; hepimizin tek odak noktası var. Senin çok kitap okuman gerektiği.

Bu şekilde hem kelime haznen genişleyecektir. Hem cümlelerin düzelecektir. Hem de yazım ve imlada yaptığın hatalar düzelecektir.

Şu hayatta kolay olan hiç birşey yoktur. Sen azminli ol, bol kitap oku; bak bakalım senden ne güzel bir yazar çıkacaktır. :)

Başarılar dilerim...

Ne tür kitapları tavsiye edersin,

http://www.mollacami.net/forum/index.php/board,18.0.html

Tavsiye kitaplar bölümümüz var. Ordan en iyi şekilde istifâde edebilirsiniz. :)

bence neden olmasın...insanın isteyipte yapamıyacağı bişey varmıki?hem okuduğum kadarylada güzel..yeterki bırakma azmi elden..bu arada umuda destek veren zaferden payını alır dimi :)şaka bi yana allah yar ve yardımcın olsun kardeşim

sağ olun, var olun kardeşim ;)

Selam ederim

Mine Hanım yazdıklarınıza göz gezdirme fırsatım oldu. Kısaca yorum yapmak ve yazdıklarınızı yormak istiyorum.

Anlatmak istedğiniz cok sey var fakat anlatmak istediklerinizi nasil bir araya getirip kullanacaginizi, hangi sekilde okuyucuda tarifi imkansız lezzetler birakacaginizi, hangi kelimenin ardindan hangisinin gelmesi durumunda ahenk yaratacağını bilmelisiniz. Bunun yolu cok oılmasa da okumak ve hosunuza giden yerleri not almaktan gecer. Yazım tarzınız ve hikaye örgüleriniz güzel. Dediğim gibi biraz daha zenginlestirerek, yani tasvir ederek( betimleyerek) hareket etmeye calisin. Kısacası okuyucu sizin eserinizi okudugunda, kafasında olayın gectiği yer ve durumu canlandirabilmeli.

Ben amatör bir tiyatrocu olarak bu söylediklerimi yapmaya calisiyorum. Ben de yazar olmak istiyorum ve bu doğrultuda Dramaturji ve Yazarlık sinavlarina hazirlaniyorum. Bu söylediklerimi yaparak cok yol katettim, umarim siz de biraz zahmetle bunları basarirsiniz.

Esenlikler diliyorum.

SEN YAZAYAZMAYA DEVAM ET PESİNİ BIRAKMA

Yazım tarzınız ve hikaye örgüleriniz güzel. Dediğim gibi biraz daha zenginlestirerek, yani tasvir ederek( betimleyerek) hareket etmeye calisin. Kısacası okuyucu sizin eserinizi okudugunda, kafasında olayın gectiği yer ve durumu canlandirabilmeli
: cagri.m.alkan
Çok teşekkür ederim.Tekrar içimde bir umut ışığı parlamaya başladı sözlerinizle..
tekrar teşekkür ederim.

bence azda olsa bir şeyler yazabiliyorsanız bunu devam ettirin derim çünkü büyük yazarlar bile vazgeçmeyi çok düşünmüşler ama azmedip vazgeçmemişler ve büyük eserler günümüze kadar gelmiş sizde azmedin yazamazsanız bi daha deneyin ve sonun da olduğunu göreceksiniz başarılar

Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız ,için...

Sağolun..! :)

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com