Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

herkese duyuralım

Eskiden birşeyler yazılıp evlerin kapısına bırakılırdı okuyun dağıtın diye internet çıktı o işin bile mertliği bozuldu :)

;D ;D ben hatirliyorum

10 defa yaz dagit derlerdi ;D

Eskiden birşeyler yazılıp evlerin kapısına bırakılırdı okuyun dağıtın diye internet çıktı o işin bile mertliği bozuldu :)

internet içat oldu ptt öldü ;D ;D ;D

;D ::)

Fatihan kardeşim emeğinize sağlık. Yazınızı msn listemde bana bu tür mailler gönderen herkese gönderdim.

Fatihan kardeşim emeğinize sağlık. Yazınızı msn listemde bana bu tür mailler gönderen herkese gönderdim.

İnşallah işe yarar....

İnşallah işe yarar....

İnşallah...

Son zamanlarda iyice çığrığından çıktı bu mail meselesi...

Fatihan kardeşimizin aktardığı maillerin hemen hepsi bana da geldi.Gülsek mi ağlasak mı bilinmez.Gerçekten saf yerine koyuluyoruz...

Bu konuda Ankebut ve Fatihan kardeşlerimize tamamen katılıyorum..Sadece vakit kaybı..

Fatihan kardeşim ellerine sağlık.Bunu bende herkesle paylaşacağım.

anlaşılan bundan bi hayli rahatsız olan yalnız ben değilmişim...
size bi hadise aktarıcam yorumu siz yapın...
geçen yıl kardeşime bi sms geldi muhafazakar bi ailenin kızı göndermiş bugün bi asker şehit düştü ona fatiha okuyoruz diye hani sende falan kişiye gönder diye bitiyor bu hepimizin bildiği işin ilginç yanı ise aynı gün birde ailesi sol görüşte olan bi kızdan sms gelmiş aynı şeyler yazıyor sadece fatiha istemiyor terörü lanetleyelim bu mesajı herkese gönderelim yazıyor bu manzarayı görünce içim cız etti... kimileri neleri nasıl kullanıyor diye...

Son zamanlarda iyice çığrığından çıktı bu mail meselesi...

Fatihan kardeşimizin aktardığı maillerin hemen hepsi bana da geldi.Gülsek mi ağlasak mı bilinmez.Gerçekten saf yerine koyuluyoruz...

Bu konuda Ankebut ve Fatihan kardeşlerimize tamamen katılıyorum..Sadece vakit kaybı..

Bence de.
Şu çoklu mailleri engellemenin bi yöntemi yokmudur acaba? :)

Paylasimin icin tesekkurler.Ee ne demisler ruzgar eken firtina bicer.Bence bu ates ona az bile.Sanki mewlam Ahiretteki hesab!nin siddetini isaret ediyor bizlere

Hepimize gelen mailler ayni demek, bu maillerin cogu tanidik geldi bana.
Hic birisinede forward etmedim. Artik sms ilede bir cok mesaj geliyor. Filisinli kardeslerimiz icin sunu su kadar okuyalim gibi. Bazende guya dua yaziyorlar veya Esmaul Husnayi, ama yanlis olarak.

göndermiyor hatta bu tarz mailleri gönderenlere de uyarı olarak " bu şekilde mailler göndermemesini rica" ediyordum. ama benim aklıma takılan sayın fatihan .. acaba gerçekten dominos pizza da şüpheliler listesinde değil mi ?

Ben alıntı yaptım.Domino's Pizza hakkında açıkcası malumatım yok.

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com