Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Buyrun Dua edelim...

amin

amin...
Allah razı olsun

YA RABBİ!!Efendimiz (asm)dan şefeat isteyen kulunla firdevs cennetinde CEMALULLHINI görmeyi efendimizin sohbetinde bulunmayı nasip eyle. efendimizin şefeatinden bizleri mahrum etme..(amin allahümme amin)

EY GÖKLERİN VE YERİN NURU OLAN ALLAH'IM!
Peygamberlerin imanını kalbimizden,Peygamber Efendimizin(a.s.m)rehberliğini hayatımızdan,veli kullarının himmetini işimizden,sevgili kullarının gayretini gönlümüzden,Hazret-i Hızır'ın(a.s)nefesini gücümüzden,yardımını elimizden,Bize salih kullarının itikadını,sevdiğin kullarının sevgisini,razı olduğun kullarının amelini nasip et ve kolaylaştır!Bağışladığın kullarının arasına bizi de al!Bizi lütfuna ve feyzine mazhar kıl!Bizi nurun ile nurlandır

peygamber efendimiz(s.a.v.) için açmış olduğumuz yasin-i şerif hatmini zamanında bitirmeyi nasip eyle okumak için yasin-i şerif almış arkadaşlara okumalarında kolaylıklar ihsan eyle tüm peygamber (s.a.v.) ümmetine peygamber efendimizin(s.a.v.) şefaatine nail eyle son nefeste iman ile göçmeyi nasip eyle..

amin.......

Rus polisi çeçen şairi evinden almış götürüyormuş çeçen şair gönlünden şiir mahiyetinde bir dua etmiş demişki Her bir kesin var bir kesi men bir kesin yok bir kesi ey kimsesizler kimsesi men bir kesin ol bir kesi demiş ALLAH rus polisinin kalbine merhamet vermiş polis şaire demişki sen iyi adama benziyorsun şurdan kaybol demiş mevlam bizlerede böyle dua etmeyi nasip eylesin kes. kimse men. ben demek

Rabbim! Sen yolunda harcayacak zaman,para ve hayat nasip eyle...Ben senin verdiğin anın değerini anladım,bu anı tekrar bana geri ver...Öyle bir yaşam süreyimki içinde hep Sen olasın.Senin için ağlasın gözlerim,Senin için gülsün.Yalnız Sana açılsın bu ellerim,yalnız Sana olsun muhtaçlığım.Sen muhannete muhtaç eyleme...Öyle bir ömür ki bu son nefesinde Senin adınla son bulsun...Rabbim! seni çok seviyorum....

:'( :'(

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

:'( :'( :'(

bu güzel dualara amin demek düşüyor bana :'(

amin...amin...amin...

Rabbim! Sen yolunda harcayacak zaman,para ve hayat nasip eyle...Ben senin verdiğin anın değerini anladım,bu anı tekrar bana geri ver...Öyle bir yaşam süreyimki içinde hep Sen olasın.Senin için ağlasın gözlerim,Senin için gülsün.Yalnız Sana açılsın bu ellerim,yalnız Sana olsun muhtaçlığım.Sen muhannete muhtaç eyleme...Öyle bir ömür ki bu son nefesinde Senin adınla son bulsun...Rabbim! seni çok seviyorum....

AMİN AMİN AMİN ... :'( :'( :'(

AMİN ECMAİN... :'( :'(

Varlığı canlarımızın cânı, nûru gözlerimizin ziyası Yüce Rabbimize, üzerimizdeki lütufları adedince hamd ve şükür, gönüllerimize aşk u heyecan salan, gözlerimize ışıklar çalan, bizleri ebedler ülkesine hazırlayan Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafaya da hasenâtı sayısınca salât ü selam ediyor, küfrün ve küfranın başını alıp yürüdüğü, her yanda zalimlerin hay-huyunun duyulduğu, ar damarı çatlamış, utanma hissini yitirmiş din, diyanet ve insanlık düşmanlarının ellerini, kollarını sallayarak sokaklarda dolaştığı şu ifritten dönemde, aczimizi vesile yapıp bir kere daha Lâ havle vela kuvvete illâ billâhil-azîm hazinesinin sahibi Rabbimizin sonsuz merhametine iltica ediyoruz: aminn..

aminnn.

amin

AMİN

Ey Allah'ım...!
Sana layıkıyla kul olmayı öğret bana
Rasulüne layıkıyla ümmet olmayı öğret bana
Nefsimin ve şeytanın şerrinden korunmayı
haramlardan uzak kalmayı
Miraç-vari namaz kılmayı
Kalbimle dilimle beraber olan oruç tutmayı
Hz Eyüp misali sabretmeyi
Hz Yusuf misali sakınmayı
Hz Yunus misali pişman olmayı
Hz Ebubekir misali doğru olmayı
Hz Ömer misali adaletli olmayı
Hz Osman misali hayalı olmayı
Hz Ali misali şecaatli olmayı
Hz Muhammed (sav) misali güvenilir olmayı, ihlaslı olmayı, samimi olmayı ve
onun gibi kul olmayı, mü'min olmayı öğret bana...
AMİN

Amin amin aminn

Dua edelim

MollaCami.Com