Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Buyrun Dua edelim...

Ya Rabbi bizi Veli kullarına kavuştur...Onlardan hakkıyla istifade edenlerden eyle...
Amin bi hürmeti Seyyidil Murseliyn.

rabbim kalpten yapılan bütün dualarımızı kabul buyursun amin..

rabbim kalpten yapılan bütün dualarımızı kabul buyursun amin..
kalpten yapılan hayırlı dualarımızı ::)

Bu gün öyle bir dua edelim ki;
içinde sabır,takva ve aşkı barındırsın.
dilimizden öyle cümleler dökülsünki;
ortalıklar da ki şeytanlar kacıçak yer alsın.
yüreğimizden öyle bir dua duygusu geçsin ki;
tüm yüreklerde bir olanın sevgisine sevk etsin.
ve biz öyle bir dua edelimki;
artık kudüs müslümanların elinden alınamayacağını alem anlasın.
ve biz öyle bir dua edelim ki;
yer ve gök insü cin aminlerini eksik eylemesin.

çok güzel bir duaymış gerçekten Allah razı olsun

duamızla ebabiller kanatlansın;
ve desin ki ALLAH'ım emir buyur müslümanların nusretine izninle yetişeyim.
ve biz öyle bir dua edelim ki;
Efendimiz a.s işte bunlar benim ümmetimin yiğitleri diyerek gurur duysun bizimle.
ve öyle bir dua olsun ki
şehadeti içinde barındırsın...
ve bize şehit olmayı nasip eylesin...
amin.
amin.
amin.

AMİN

UTANIRIM YA RABBİ.

Utanırım Ya Rabb!!!
Utanırım ya Rahman senin aşkın ile açan ve hoş kokular veren bir gül olamadım. Bir güneş olup doğamadım bir rüzgar olup esemedim

Bütün mahlukat sana itaat ederken aşk ile hu çeker aşk ile döner yunus misali...

Utanırım ya Rahman gaflet uykularımdan utanırım. Sabahlara kadar sana secde eden bir Ebubekir bir Ömer bir Osman olamadım. Onlar gibi Rasule aşık olamadım onunlayken bile hasret kalamadım...

Utanırım ya Rahman eshabı guzinin tövbesinden utanırım. Uzeyr olup harama baktım diye vuramadım kendimi dağlara ağlaya ağlaya AFFET YA RABBİ diyemedim

Utanırım Ya Rahman mümin din kardeşlerim zulm altındayken gidip Ali olamadım. Senin rızan için öldüremedim onları. Ömer gibi hanımını çocuklarını yetim öksüz bırakmak isteyen gelsin diyemedim...

Utanırım Ya Rahman korkamadım yatağa girip uyumaktan Seddad Bin Evs olamadım yataktan kalkıp sabaha kadar secde edemedim.

Ya Rahman ne güzel kulların var ben onlardan olamadım. Simdi ağlıyorum sessizce. Sanki oturduğum yerde ölümümü bekliyorum. Yok misali yasıyorum.. Her vasıtaya bindik fanide simdi sıra tabut denen cansız ata binmekte...

Şehadettir arzuhalım nasib edermisin Ya Rahman cennette cemalinle şereflendirirmisin bu acizi. RAHMETİM GAZABIMDAN ÜSTÜNDÜR buyurmuşsun. Rahmetinle muamele eyle bizlere biz aciz kullarınız. Öylesine bir ölüm nasip eyleki Azrail as geldiğinde hoş gelsin ve geldiğinde o görevini yerine getirmeden sen bizlerden Razı ol İnşALLAH...

AMİN

amin.....

amin..amin...amin...

ey merhemetlilerin en merhametlisi ey tevbeleri kabul eden ve dualara icabet eden rabbimiz.sana yöneldik.efendimizi şefaatçi yapıyor,ellerimizi onun mübarek ellerinin altında tutuyor ve istediklerimizi böylece istiyoruz.
ey rabbimiz ettiklerimize binlerce tevbeler olsun.günahımız çoktur ama.senin rahmetinde her şeyi aşkındır,her şeyi kuşatmıştır.rahmetin gazabını geçmiştir.bize rahmetinle muamele eyle.ey rabbimiz bazı yüzlerin ağarıp,bazı yüzleri kararacağı günde ;bizi yüzleri ak,gönülleri pak olan,sevgili resulünün bayrağı altında toplanan mesut insanlar zümresine kat.o'nun yanında cennete girmeyi,mübarek cemalini görmeyi.senin dostlarınla komşu olmayı ve en büyük makam olan rızana kavuşmayı nasip eyle.....

amin...

aminnnnnnnnnn...

ey rabbimiz mülkün sahibi sensin. dilediğine mülkü verir, dilediğinden alırsın. dilediğini aziz dilediğini zelil edersin. bütün hayırlar,iyilikler senin elindedir. sen herşeye kadirsin,sen lütfedensin bize dünyada ve ahirette iyilikler ver. ey rabbimiz bizim ve çocuklarımızın kalplerimize islam nurunu,kuran hidayetini bahşeyle. bütün soyumuzu islama ve kurana bağlı insanlar eyle. hepimizi müslüman olarak yaşat. bizi dünya ve ahiret mutluluğuna nail eyle. ey rabbimiz habibin muhammet mustafa (sav) yüzü suyu hürmetine; müslümanların kalplerindeki her türlü ayrılık tohumlarını gider. bizi ashab-ı kiram gibi birbirine dost ve birbiri için yaşayan insanlar eyle

ey rabbimiz mülkün sahibi sensin. dilediğine mülkü verir, dilediğinden alırsın. dilediğini aziz dilediğini zelil edersin. bütün hayırlar,iyilikler senin elindedir. sen herşeye kadirsin,sen lütfedensin bize dünyada ve ahirette iyilikler ver. ey rabbimiz bizim ve çocuklarımızın kalplerimize islam nurunu,kuran hidayetini bahşeyle. bütün soyumuzu islama ve kurana bağlı insanlar eyle. hepimizi müslüman olarak yaşat. bizi dünya ve ahiret mutluluğuna nail eyle. ey rabbimiz habibin muhammet mustafa (sav) yüzü suyu hürmetine; müslümanların kalplerindeki her türlü ayrılık tohumlarını gider. bizi ashab-ı kiram gibi birbirine dost ve birbiri için yaşayan insanlar eyle

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiin

Yarabbi son nefese kadar ve son nefes dahil imanı kamil ile ölmeyi nasip eyle.
Peygamber efendimizin livahül hamd sancağı altında toplanmayı nasip et.
Peygamber efendimizin ve Hz Üstazımızın şefaatlerinden bizleri mahrum eyleme.
Bizlere Cennetül Firdevsine girmeyi nasip eyle.
Bizlere kabir azababı çektirme.
Kabirde Münker ve Nekir meleklerine kolayca cevap vermeyi eyle.
Kabirde Kuranı Kerim ile birlikte olmayı nasip et.

AMİNNN AMİNNN :'(

AMİNNN AMİNNN :'(

Amiin.

Dua edelim

MollaCami.Com