Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

guzel gonullu insanlar duanizi bekliyorum Allah rizasi icin...

sigara kabusum.... evet lutfen ictenlikle duanizi bekliyorum ... bir haramdan kurtulmak icin burdaki temiz gonullu kalpli insanlarin duasina ihtiyacim var .......muslumanin muslumana yapacagi dua kabul olurmus ... bu madden ve maneviyatimi zedeleyen zehirden kurtulmam icin lutfen dua bekliyorum ...

Allah yardımcın olsun ancak iş sende bitiyor kardeşim iradeli olup kararından dönmeyeceksin Allah kolaylık versin

iradem sifir evde yanlizim ve baska seylerle mesgul olamiyorum

Allah yardımcın olsun ancak iş sende bitiyor kardeşim iradeli olup kararından dönmeyeceksin Allah kolaylık versin

aynen katılıyorum RABBİM yar ve yardımcın olsun..

Sifa kardesimize katilmakla beraber bir doktordan da tavsiye ve yardim almanizin faideli olacagi kanaatindeyim.

InsaAllah kurtulursunuz kardesim. Insan sirf kokusu için vaz geçer ya :-\

doktora gittim ilacda kullandim faydasi olmadi malesef ...nefret ediyorum ama birakamiyorum bu bende bitecek biliyorum kafamda bitirmeliyim azaltarak birakmayi denedim olmadi... birden kokten olmali....adak adadim kurban kesecem sigarayi birakirsam okadar zor bisey birakmasi... hele bide ruh hastaligin varsa iki kat zor...manevi destege ihtiyacim var yani duaya

doktora gittim ilacda kullandim faydasi olmadi malesef ...nefret ediyorum ama birakamiyorum bu bende bitecek biliyorum kafamda bitirmeliyim azaltarak birakmayi denedim olmadi... birden kokten olmali....adak adadim kurban kesecem sigarayi birakirsam okadar zor bisey birakmasi... hele bide ruh hastaligin varsa iki kat zor...manevi destege ihtiyacim var yani duaya

iradem sifir evde yanlizim ve baska seylerle mesgul olamiyorum

Baska seyler ile mesgul olamiyorum diyorsunuz? Ilginizi çeken seyler, hobileriniz yokmu?

resim yapmak:) ama uzun suredir yapmadim hem yapsamda yarimsaatimi alacak ...

Ozaman kardeşim size şunu önereyim zaten kurban adamışsınız.Birde eğer imkanınız varsa sigarayı kesme niyeti ile kurban kesin hocalarımdan duyduğum kadarı ile öncesinde kesilirse daha etkili olur.Tabii daha sonra bıraktığınızda da adağınızı yerine getireceksiniz Allah yardımcınız olsun

Ozaman kardeşim size şunu önereyim zaten kurban adamışsınız.Birde eğer imkanınız varsa sigarayı kesme niyeti ile kurban kesin hocalarımdan duyduğum kadarı ile öncesinde kesilirse daha etkili olur.Tabii daha sonra bıraktığınızda da adağınızı yerine getireceksiniz Allah yardımcınız olsun

Bunu bende duymustum, dün yazmaya unutmusum. Allah razi olsun sifa kardesimiz yazmis.

resim yapmak:) ama uzun suredir yapmadim hem yapsamda yarimsaatimi alacak ...

Olsun, baslayin yinede. (Sigara içmeyen ) topluluklarin içine katilin. Yardimi olabilir diye düsünüyorum.

Rabbim tez zamanda kurtarsın...

kardeşim canınız sigara istediğinde salavatı şerife getirin resülümüzün şefaati allahımızın yardımı ile bırakırsınız inşaallah

SELAMÜN ALEYKÜM KİTAPÇI KARDEŞİM BU YANLIŞININ FARKINDA OLMAN GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ , SENİ ÇOK SEVEN BİRİ VAR SENİ ÇOK SEVİYOR SENİ GÖZETİYOR KORUYOR, SENİ SÜREKLİ DİNLİYOR, SANA KIRILMIYOR, HATANI YÜZÜNE VURMUYOR, SANA CÖMERT DAVRANIYOR,VE SAYAMADIĞIM ÇOK ŞEYLER. ŞUNU UNUTMA ALLAH SAKINANI SEVER. DUA EDECEĞİM VE HÜRMETLE SELAMLAR

tessekur ederim allah razi olsun

yarin icin butun param kardesimde bes kurusum yok (sigara almamak icin)... sakiz ve seker dolu evim... yes yarin buyuk gun Allah nasip ederse sigara birakma gunum ...doktora gittim ilac kullandigim icin hic bir sigara birakma ilaci uygun gorulmedi... kendi irademle yapmaya caliscam...foruma girersem insallah birilerine catmam sinir le yugrulmus olabilirim dua bekliyorum cok kararliyim birakacammmmmmm

içmek aklınıza geldikçe şunu düşünün !

ahirette, sorguda , Rabbim size vücuduna niye eziyet ettin diye soracak ... :-[

ne cevap vereceğim nasıl cevap vereceğim diye düşünün ...

Rabbim tiksindirsin inşaAllah....

Dua edelim

MollaCami.Com