Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bir sünnet düğününden keşkek yemeği

annem balıkesırlı olmasına ragmen hatta bızımde butun onemlı gunler yapılmasına ragmen hıc yemedım :-[ :)

teşekkurler elınıze saglık

her ikinizede yemenizi tavsiye ederim
çok harika bir yemek ...

Çok severim bizim düğünlerde de yapılır olsa da yesek :P
Teşekkürler Hak Yolcusu kardeşim ;)

Çok severim bizim düğünlerde de yapılır olsa da yesek :P
Teşekkürler Hak Yolcusu kardeşim ;)

bende çok teşekkür ederim sizinde gözlerinize sağlık..
hakikaten olsada yesek yani..

Keşkek yemedim ama merkak ettim resimdeki görüntüde yemek sulu görünüyor.
Üstüne yağ gezdiriliyor diye yazmışınız yoksa o su sandığım yağmı.
Eğer yağsa çok fazla diilmi.

Keşkek yemedim ama merkak ettim resimdeki görüntüde yemek sulu görünüyor.
Üstüne yağ gezdiriliyor diye yazmışınız yoksa o su sandığım yağmı.
Eğer yağsa çok fazla diilmi.

resimdeki görülen su ,etli nohut ayrıca pişrilip keşkek ve pilavın üzerine arzuya göre kepçeyle konuyor yani gördüğünüz etli nohudun suyu

benim size tarif ettiğim ise evde pişen sadece keşkeğin üzerine kırmızı biberli yağ kızdırılıpta dökülüyor

Anladım kardeş.Bir keşkek yapan arkadaş bulursak bizde tatına bakarız artık.tşk :)

Anladım kardeş.Bir keşkek yapan arkadaş bulursak bizde tatına bakarız artık.tşk :)

inşallah bulursun met etmek gibi olmasında bende çok güzel yaparım ama burdan demekle olmuyor belki birgün misafirim olursanız neden olmasın nasip olursa size pişiririm ;) :D

hmm...çok lezzetli bi paylaşım olmuşi.ellerinize saglık...

inşallah bulursun met etmek gibi olmasında bende çok güzel yaparım ama burdan demekle olmuyor belki birgün misafirim olursanız neden olmasın nasip olursa size pişiririm ;) :D

İnşAllah ;) :)

Keşkeğin en yakın arkadaşı yahnidir.Hak yolcusu kardeşim siz koyun ocağa keşkeği ben yahniyi kapıp geliyorum diğer kardeşlerimle ;)

Ellerinize saglik tesekkür ederiz. :)

Keşkeğin en yakın arkadaşı yahnidir.Hak yolcusu kardeşim siz koyun ocağa keşkeği ben yahniyi kapıp geliyorum diğer kardeşlerimle ;)

oooo buyurun buyurun kapılar ardına kadar açıldı yeterki siz gelin başımla beraber.. ;) :Ddöğmede ocağa kondu :D :D :D

Tamam hazırlanıyorum yahni pişmek üzere ;)

Tamam hazırlanıyorum yahni pişmek üzere ;)

tamam benimde keşkek pişmek üzere :D :D yeterki siz buyurun..

Yöresel Yemekler

MollaCami.Com