Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

naapabilirim..

s.a.
benim msnimden diğer msnlere mesajlar gidiyo haberim olmadan.. şifremi değiştirdim ma nafile..yardımcı olursanız sevinirim..

msn şifrenizle alakalı bir durum değil reklam linklerine tıklamışsınız ve o bilgisayarın reginde tutuluyor ama nerede Allah Bilir ancak reg sıfırlama programlarını deneyebilirsiniz ama en garanti yol Format çünkü anti virüslere de yakalanmıyor bu meret

ve a.s. buyuk ıhtımal sıze vıruslu bır msn den ıletı gelmıs ve tıklamıssınız tıkladıgınız an bılgısayarınıza vırus gırdıgı gıbı o an cevrımıcı olan dıger arkadaslarınızada sızden lınk gıtmıstır..oncelıkle vırus taraması yapıp bılgısayarınızdan vıruslerı cıkarmalısınız kardesım ..kısa bır zaman once yasamıstım :)

msn şifrenizle alakalı bir durum değil reklam linklerine tıklamışsınız ve o bilgisayarın reginde tutuluyor ama nerede Allah Bilir ancak reg sıfırlama programlarını deneyebilirsiniz ama en garanti yol Format çünkü anti virüslere de yakalanmıyor bu meret

Aynen katılıyorum, format haricinde ne kadar temizleme yapsanız virüs tamamen silinmeyebiliyor ve sorununuz hala devam edebiliyor.

sağolun kardeşim..şimdi atıyorum format..

:) :)

benim bilgisayarda formatı hakediyor ama... :(

benim bilgisayarda formatı hakediyor ama... :(

hakkını vermelisiniz o zaman... ;)

(mesajınızdaki değişiklik gözlüğümü takmamam sebebiyle "alıntı" yerine "değiştir" butonuna basmamdan kaynaklanıyor, özür dilerim. :-[)

gülnisanın sıkıntısının aynını çekiyorum.dün bi msj geldi konuşurken.bende saf saf o göndermiş diye tıklayıverdm.ondan sonra sen sag ben selamet.yarın yine tamircinin yolu görünüyo bana.adam bi gün beni kapıdan içeri almicak bu gidişle.... ;D ;D ;D ;D

gülnisanın sıkıntısının aynını çekiyorum.dün bi msj geldi konuşurken.bende saf saf o göndermiş diye tıklayıverdm.ondan sonra sen sag ben selamet.yarın yine tamircinin yolu görünüyo bana.adam bi gün beni kapıdan içeri almicak bu gidişle.... ;D ;D ;D ;D
hiç almaz olumu leyya kardeşimm..bilakis başının üstündetaşır..para kazanıyo sonuçta..

;) ;) ;)ama ben her hafta gidiyorum.bide sıkıştırıyorum.noldu ne zaman gelicek diye... bigün bnm yüzümden adam bu işi kesin terk edecek...;D ;D

valla öleyse benide bi gün molladan kovacaklar..
her gün ayrı bi dert çıkii..soriim Allah razı olsun yanitlileer..
napiim anlamiimki..

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Bu zamana kadar böyle bir sorun yaşamadım, umarım yaşamam da ::)
Artık kardeşim de yok, bilgisayarım virüslü kalır :D

:o :o :o :o :o :o :o :o
;) ;) ;) ;) ;)

Arkadaslar foruma nasil resim ekliyebilirim basiyorum resim ekleye ama uhmm
beceremedim sanirim yardimci olursunuz sevinirim..

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com