Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

YEDİKITA dergisi

allah razı olsun ihvan kardeşim

allah razı olsun ihvan kardeşim allah seni başımızdan eksik etmesin
. amin amin amin

şiirlerimi orada yayınlardım.şiirlerimi kesip saklamışımdır,yayınlasakmı buradan acaba.? :)

Bu zamana kadar bizlerle paylaşmadığınız hata. Merakla bekliyorum ;)

Ben eski şiir ve şairlerin daha farklı olduklarını düşünüyorum. Hatta buna kitap yazarlarını da ilave edebilirim. Edebi yönde ki yazarları da ilave edebilirim... Ayrıca merak ediyorum; birkaç yıl sonra 2000'li yılların başında şöyle bir edebiyatçı, böyle bir yazar varmış diye kim yâd edilecek. Pek kalıcı isimler yetiştirilemiyor sanırım. Konuyu kaydırdım yine, susuyorum tamam :P

Şimdi ben acemiyim diyeceksiniz ama olsun o zamanın havasını solumuşsunuz sonuçta :)

teşekkür ederim kardelen54 kardeşim.arşivimi ve defterleri karıştırmaya başladım.eski şiirler genelde o günlerin havasını taşıyan duygularla dolu.misal.afganistanın işgali günleriydi.onlarla ilgili,yada kominizme karşı,milliyetcilik duygularım fazlaydı ,dini şiirlerimde mutlaka vardır .onlar dah bir özel diyelim.gibi.şiir çok yazdım acemice ve amatörce.

kimden isteyebiliriz acaba orda çalışan iki kişi benim arkadaşım ama onlar yapar mı bilemiyorum ?

http://www.yedikita.com.tr/abone/

Buyrun kardeşim online abonelik için başvuru.

alın almaya da kardeşim yurt dışına ulaştırılıyomu bilemiyoruz

Cenabi Allah böyle bir hizmete imza atanlardan ve emegi gecenlerden razi olsun.
Iki sayidir inceleme firsatim oldu...hic mübalaga etmiyorum..kendi sahasinda muhtesem ve cok iddiali bir dergi olmus.
Kaliteli baski ve dolu dolu konular.
Hizmet ehli insanlarin bu ise el attigi derginin her halinden belli....

Bu dergiye verilen her kurusun hakki mislisiyle ilim seklinde hanemize giriyor.
Bu sebepten dolayi acizane tüm müslüman kardeslerimize bu dergiye abone olmalarini tavsiye ederim.

Evet...yurtdisi dagitimi mevcuttur.
Yurtdisindakiler hic vakit kaybetmeden verecegim baglantilardan hem bilgi edinebilirler, arzu ettikleri takdirde aboneliklerini gerceklestirebilirler.

Yedikita Dergisi Avrupa Bayii, Ender GmbH, Vogelsanger Str. 290, 50825 Köln, Germany
Telefon: +49 221 539 726 42, Fax: +49 221 500 657 92
http://www.ender-gmbh.com e-mail: [email]info@ender-gmbh.com[/email]

Bu dergimizde emegi gecen kimselerden Hz Allah raziolsun..Canakkale ile alakali olan sayiyi okuma firsatim oldu..cok muhtsem
oncekilerini kacirdigim icin uzgunum..

Cenabi Allah böyle bir hizmete imza atanlardan ve emegi gecenlerden razi olsun.
Iki sayidir inceleme firsatim oldu...hic mübalaga etmiyorum..kendi sahasinda muhtesem ve cok iddiali bir dergi olmus.
Kaliteli baski ve dolu dolu konular.
Hizmet ehli insanlarin bu ise el attigi derginin her halinden belli....

Bu dergiye verilen her kurusun hakki mislisiyle ilim seklinde hanemize giriyor.
Bu sebepten dolayi acizane tüm müslüman kardeslerimize bu dergiye abone olmalarini tavsiye ederim.

Evet...yurtdisi dagitimi mevcuttur.
Yurtdisindakiler hic vakit kaybetmeden verecegim baglantilardan hem bilgi edinebilirler, arzu ettikleri takdirde aboneliklerini gerceklestirebilirler.

Yedikita Dergisi Avrupa Bayii, Ender GmbH, Vogelsanger Str. 290, 50825 Köln, Germany
Telefon: +49 221 539 726 42, Fax: +49 221 500 657 92
http://www.ender-gmbh.com e-mail: [email]info@ender-gmbh.com[/email]

malesef olmuyor dağıtılmıyor. görüşdüm ama oraya zor diyorlar. Çünkü burası ne avrupa ne amerika. Burası el memleketül arabiyyetüs suudiyye. Zor tarafı şimdi postayla istesek hemen takip başlar. Senin ne olduğunu amacını dakika da öğrenirler. Neden derseniz :

Bu dergi tarihden bahs eddiği için. Adamlar 450 sene de aldıkları yerleri kayb etmek ister mi ? hele de osmanlıyı duyunca ? başka yollar bulmam lazım. unutmamam lazım ki her zorluk için iki kolaylık vardır.

ilgilerinize de çok teşekkür ederim. geç oldu ama lütfen kusuruma bakmayınız.

şahsen bir günlük gazetemizde olsa sevinirim.doğru dürüst gazete yok

inşallah olur :)
yedi kıta gibi

dergiyi çıkaran kardeşlerimizden MEVLA razı olsun ellerine emeklerine sağlık..

.bende tavsiye ederim hatta ısrar ederim illaki alın

Mevlam,emeği geçen kardeşlerimizden razı ve memnun olsun..

İnşaAllah olur
Yedi kıta gibi

;) :)

Mevlam,emeği geçen kardeşlerimizden razı ve memnun olsun..

;) :)
.bu ay geciktimi acaba. ::)

.bu ay geciktimi acaba. ::)

Sayın ihvan 8. sayı mı? ???

Bizim elimize geçti ama. ::)

Sayın ihvan 8. sayı mı? ???

Bizim elimize geçti ama. ::) NİSAN AYI (zannedersem 8) abonelere mi gecikti acaba
.. 8.sayı konu nedir acaba genelde

8.sayı konu nedir acaba genelde

Ne yok ki kardeşim, Medine Müdafaası ve Fahrettin Paşa, Karadeniz nasıl oluştu,dünya astronomi yılı, kaşıkçı elması, v.s v.s bir sürü güzel konu var.

İnsan ve hayat diye güzel bir de eki var.

Osmanlı Tarihi

MollaCami.Com