Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

KARAMSAR OLUPTA UMITSIZLIGE DUSMEMELIYIZ

sosyetenın unlu sımalarından bır kadın kendını cok mutsuz ve umutsız hıssedıyormus ve bu durumunu bır arkadasıyla paylasmıs, arkadası ona bır ps bır psıkıyatrıste basvurmasını onermıs fakat kadın hayır baska bıseyler var bende, sankı onumde kı yıllarda basıma cok kotu bır olayın gelecegınden korukuyorum demıs, oyleyse senı ben cok unlu bır kahin e gondereyım demıs sana hayatın ıle ılgılı bır bılgı versınde ıcın rahatlasın bence sen cok abartıyosun bır doktora gıtsen daha ıyı olur demıs, neyse kadın arkadasını dınlememıs ve kahıne gıtmıs kehıne kendısının cok mutsuz oldugunu moralının cok bozuk oldugunu ve hayatının gerı kalanında basına cok kotu bır olayn gelecegınden korktugunu ve bu durumun onu paerısan ettıgını anlatmıs kahin kahin tabi hanfendi bakalım demıs ve küresini önüne almış bıraz oz gezdırdıkten sonra kadına soye bı umıtsızce bakmıs kadın neler oldugunu sorunca kahin soyle cvp vermıs gelecegınızle ılgılı yarına daır hıc bır sey goremıyorum demıs. kadın yarına kadar olecegını anlamıs busbutun yıkılıkmıs ve orayı cok uzgun bır sekılde terk etmıs. aksam olmus kadın evınde otururken nasıl olsa bu son aksamınn yarına cıkmayacagım bu gece buyuk bır partı vereyım ve son gecemı de eglenerek gecıreyım demıs ve butun arkadaslarına evde partı oldunu soylemıs ve evı partıye hazırladıktan sonra arkadaslarını beklemeye baslamıs, beklerken tekrar bı dusunmus ve bu gece benım sdson gecem nasıl olsa bu gece yatagımdan kalkamayacam nıcın son gecemde gurultu patırdı cekıyımkı huzurlu bır sekılde oleyım demıs ve partıyı ıptal etmıs ve geceyarısı olmus kadın uyumaya korkmaya baslamıs yatmak ıstemısyomus fakat gecenın ılerleyen sattlerıne karsı ıster ıstemez uyumus sabah oldugunda kadın yatagınan uyanmıs ve camdan bakmıskı ne gorsun her yer cıvıl cıvıl kuslar otuyo, gunes tam onune vuruyo bu manzara aslında kadının hersabah kı karlılastıgı manzara fakat kadın olum pıskolojısıyle yattıgı ıcın kendısının oldugunu ve cennete geldıgını dusunmus ılerleyen saatlerde kadın olanları anlamaya baslamıs ve olamaz boyle bısey bu kahin hıc yanılmazdı benım olmem gerekıyodu bu kahin nasıl yanılır dıyerek hayretler ıcınde kalmıs kahvaltısını yapmıs ve bır fıncan cay alıp odasına gecmıs az sonra gazetecı cocuk gazeteyı bırakmıs kadında gazeteyı almıs bır yandan cayını yudumlarken bı yandan da gazeteyı okumaya baslamıs gazetenın bas sayfasında kı haberı okuyunca kadın gozlerıne ınanamamıs cunku gazetenın bas sayfasında soyle bır hbr yazıyomus "ÜNLÜ KAHİN DÜN GECE YATAGINDA ÖLÜ BULUNDU"

falcı ve büyücülerden uzak durmamız gerekiyomuş :P
teşekkürler dostum

güzel bir paylaşım

Hikaye & Kıssalar.

MollaCami.Com