Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Astıma Karşı Elma Suyu...

Astıma Karşı Elma Suyu

İngiliz araştırmacılarca yapılan bir çalışmanın sonuçları, her gün elma suyu içmenin, 5-10 yaş arasındaki çocukları astım belirtilerinden koruduğunu gösteriyor. Her gün elma yeme alışkanlığı olan erişkinlerde de benzer bir etkinin görüldüğünü belirten araştırmacılar, ciğerleri koruyucu etkinin, meyve içeriğinde yüksek oranda bulunan antioksidan maddelerden kaynaklandığını söylüyorlar. Araştırmacılar, çok yakın bir zamanda başlattıkları bu çalışmanın sonuçlarını kesin olarak ortaya koyabilmek için, birkaç yıl içerisinde elma suyuyla klinik denemelere başlamayı hedefliyorlar.

kaynak = tübitak...

aslında insanın ihtiyacı olan herşey doğada mevcut öyle gösteriyor ki
gün gelecek eczanelerde ilaç yerine doğadan birşeyler satılmaya başlanacak.
paylaşım için teşekkürler..

gün gelecek eczanelerde ilaç yerine doğadan birşeyler satılmaya başlanacak.

değil mi?
şimdi pazarlarda dönüp bakılmayanlar hayat gereksinimlerimiz oysa :)

neyse öğrenecez zamanla :D
iyi ki de sebze\meyve severim yahu :D

emeğine sağlık kardeşim teşekkürler...

ben teşekkür ederim, gözlerine sağlık ;)

emeğinize sağlık yazdığınız bilgiler gayet güzel. bunun yanında bir de bir baharatçıya gidip bir miktar deniz kadayıfı alınız. akşam bir bardak süt kaynatıp içine bir tutam deniz kadayıfından atın ve sabaha kadar demlenmesini bekleyin ve için. bir müddet bu şekilde devam ederseniz Allahın izni ile faydasını görürsünüz

Tavsiye için ben teşekkür ederim aktarcı...

Eğer ki nickiniz gibi aktarcı iseniz değerli bilgilerinizden faydalanmak isterim :)

Tavsiye için ben teşekkür ederim aktarcı...

Eğer ki nickiniz gibi aktarcı iseniz değerli bilgilerinizden faydalanmak isterim :)

ben de siz değerli arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. beni de inşallah bundan böyle aranızda göreceksiniz. nickimde belirttiğim gibi aktarcıyım. elimden geldiğince sitemizde bulunan arkadaşların da sorunlarında bildiklerimi paylaşmaktan mutluluk duyacağım

Şifalı Bitkiler

MollaCami.Com