Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Hizmet Erlerine

Duâlar bilirim ben, tâ uzaklardan bir nefes hızıyla yetişen!..

Kardeşlerim vardır, ellerimin uzanamadığı, fakat gönlümün ve duâlarımın yâd ettiği kardeşlerim..

Onlar ki, kutlu bir tohumun meyvesidir. Gençliklerini, duygularını, sevdalarını, umutlarını adamışlardır bu yola... Peygamberin çizdiği yoldan titizlikle yürüyen bir Cafer-i Tayyar olup, küfrün ortasında dimdik ve leyyin bir lisânla can damarlarına ekmişlerdir, iman tohumlarını...

Bir yürek ısıtır onları tâ uzaklardan... Her şeyi silip atmışlardır, kelime-i tevhid uğruna... Her yeni gün, yeni bir doğuştur, yeni bir diriliş, yeni bir bahardır, onlar için...

Hizmet; gece rüyaları, gündüz umutları, âhiret diyârının en münbit toprağı... Onların bütün serveti, bir gün toprak altına girdiklerinde ardındaki bıraktıkları bir avuç yetişmiş talebeleri, hâfızları, her bir köyden yükselen niyazlar olacaktır.

"Ben bu hizmet sancağını buraya kadar getirdim, sen daha ileriye götür!" derler, bayrak tesliminde...

Biz bu mektepte öğrenmeyi, öğretmeyi, yaşamayı, yaşatmayı ve taşımayı öğrendik...

Selam size ve sizin gibi hizmet erlerine...

:'( :'(

Çok güzeldi,çok duygulandım..Allah c.c razı olsun..
Rabbim daim eylesin bizleri inşaallah..Amin..

Aleyna ve Aleyküm selaam. Allah Razı olsun umut kardeş.

umut kardeş yüreğine sağlık :'(

Biz bu mektepte öğrenmeyi, öğretmeyi, yaşamayı, yaşatmayı ve taşımayı öğrendik...

Allah razi olsun ne de güzel anlatmışsınız cümlemizi.MEvlam son nefes dahil ayırmasın hizmetten bizleri..

Rab'bim cümlemizden razı olsun kardeşlerim.

Allah razi olsun ne de güzel anlatmışsınız cümlemizi.Mevlam son nefes dahil ayırmasın hizmetten bizleri..

amin kardeşim, bu yazı bir derlemedir..çok duygulandığım bir zamanda bu yolda hizmet edenlerin cümlesini çok güzel ifade ettiği için burada da paylaşmak istedim. :'(

Boyle guzel cumleleri okuduktan sonra insan ne yazabilirki baska?

Allah razi olsun...

Rabbim hic birimizi mubareklerin gozunden dusurmesin...

çok güzel :'( :'(

Boyle guzel cumleleri okuduktan sonra insan ne yazabilirki baska?

Allah razi olsun...

Rabbim hic birimizi mubareklerin gozunden dusurmesin...

:'( :'(
Çok güzeldi,çok duygulandım..Allah c.c razı olsun..
Rabbim daim eylesin bizleri inşallah..Amin..

amiin

Allah razı olsun :-[

yazabilecek aklıma bişey gelmiyo.çok güzel ifade etmşsnz.
hepimiz birer........

Aleyküm selam...

Çok güzel bir yazı :'( :'( :'(
Hele ki şu cümle mollacami kardeşliğini daha bi pekiştiren bir cümle değil mi :)

Kardeşlerim vardır, ellerimin uzanamadığı, fakat gönlümün ve duâlarımın yâd ettiği kardeşlerim..

Dualarında olduğum kardeşlerim; RABBim sizlerden razı olsun, dualarınız-dualarımız, hizmetleriniz-hizmetlerimiz kabul olsun inşallah...

Allah razi olsun ne de güzel anlatmışsınız cümlemizi.MEvlam son nefes dahil ayırmasın hizmetten bizleri..

Özel Yazılar

MollaCami.Com