Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

marsda yaratik görülmüs...

İşte A.B.D.’nin çok büyük masraflarla Ay’a gitmeye hazırlandığı sıralarda keşif sahibi bir veli, İstanbul’da Topçular Camiinde kürsüye çıkıp insanlığa sesleniyordu:
–A.B.D. Ay’a gitmeye hazırlanıyor. Fakat bu masraflara yazık. Bu gayret Mars için olsa çok isabetli olurdu...Çünkü, Ay’da hayat yok. Ay kupkuru.Fakat, Mars’ta hayat var!... Orada insanlar var...Su var...Orada Hz.Kur’an aynen var!?...Hz.Muhammed(a.s.) oradakilerin de peygamberi...Yani; orada Ümmet-i Muhammed var...Hatta orada varisi Resullerin evlatları var...Ve yine orada İslamiyet’e sarılma bizden çok fazla. Orada Kur’an ahkamı hakim...Ve nihayet o insanlar Hz.Kur’an’a sarıldıklarından dolayı teknolojik olarak bizden çok öndeler!...
Size bir haber daha vereyim;Bu iki insanlık buluşmadan Kıyamet kopmayacak... Fakat;Dünya insanları Marslılarla buluştuklarında Hz.Kur’an’ın orada da aynen var olduğunu görünce İslam’ı inkar mümkün olmayacak...Fakat bu iman (İman-ı yeis) ve (Suri İman) olacak...Yani; vakit çok geç olmuş olacak.
Süleyman Hilmi Tunahan(k.s)

arkadaşlar lütfen forum genelde böle çok özel ve herkesin idrak edemeyecegi yazıları paylaşmayalım :-[ aramızda paylaşır istişare ederiz lakin genelde degil...

Hz.mizin talabelerinden muhterem ...büyügümüzden bizzat işittik bu hususu dinlemiştik..kardeşlerimizn dahi bunu anlaymayacagını ifade buyurmuşlar..

Herkesin nabzına göre şerbet vermek der ya büyüklerimiz lütfen bu konularda biraz daha hassas davranalım :-[ insanlara yutamayacakları lokma verip sonrada yutamadı diye kızamayız dimi :-[
bizim buradaki hizmetimiz evvela dini mübini islamı ehli sünnet çercevesinde insanlara ögretebilmektir.hizmetimizi yaparken büyüklerimizi rencide edecek şeylerden de şiddetle kaçınalım :-[

hassasiyetiniz için mevlam razı olsun..hizmetlerimizi zayi etmesin :'(

İsabet buyurmuşsunuz Deniz kardeşim. Şükranlar...

tesekkürler deniz kardesim suan zamanim kisitli hizmetler dolayisiyla ama kardeslerimizin bir yaziyi yazarken on düsünüp bir yassinlar iyi olur anlamisinizdir saygilar

Bence bu konunun çıkarılmasında fayda var. Herkesin tartamıyacağı ve anlayamıyacağı bir mevzuu.. Sonra faydadan çok zararı olmasın derim..
Her duyduğumuzu buraya yazacak olursak işin içinden çıkılmaz

bu bölüm özel bölüm, cikarildigi icin burada.

seraptan kardesim paylasim icinde tesekkür ederiz. Ama genelde bu tarz yazilarin paylasilmamasi hatta foruma hic aktarilmamasi daha güzel olacaktir

Rica ederim Piri Reis kardeşim..Bu konuyu neden yazdığımı bilmeyen kardeşlerimize hatırlatma ve bilgi olması açısından şunları söylemek istiyorum;
Ben bu konuyu ayrı bir başlık olarak açmadım.Bir konu vardı ona cevap olarak yazdım..Evet malesef herkes anlayamaz bunları..Ama kardeşlerimiz arasında Marsta yaşam olmadığına kesin inanmayanlar vardı ((Tabi bu kardeşlerimiz Hz.Üstazımızın bu sözlerini bilmedikleri için;inanamıyorlardı))..Ben de bu davanın içinde olduğum için;bu cevabı yazma ihtiyacı hissettim..Kardeşlerimiz bilsinler diye..

bu mevzuyu bende büyüklerimden duymuştum
ama kardeşlerimiinde buyurdukları gibi bu mevzunun net ortamında paylaşılması nekadar dogru ,bunu idrak edecek pek az insan vardır.
Deniz kardeşimiz çok güzel açıklamışlar.

Özel Yazılar

MollaCami.Com