Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Rüyamı yorumlatacak biri arıyorum

Öncelikle selamun aleyküm. Bu senenin başında bir kızla tanıştım ortak arkadaşımız vardı. İlk başlarda arkadaştık ama sonradan ben bundan baya baya etkilenmeye başladım. tabiri caizse aşık oldum. İlk başlarda arkadaşlığımız bozulmasın diye anlatmak istemedim ama sonraları dayanamayıp durumu anlattım kendisine. Beklediğim tepkiyi aldım, ben seni kardeşimden farksız görüyorum gibi cevaplar aldım. Ama aramız hiç bozulmadı eskisi kadar samimi olamasak ta yine samimiydik. Bu kız geçenlerde rüya görmüş. Rüyasında bizim eve geliyordu evimiz baya bi büyükmüş odalar falan çok genişmiş. Evde benim arkadaşlarımda varmış. Onlar sürekli odaları dağıtıyormuş buda etrafı topluyormuş. Sonra bir odaya girdiğinde benim annem halam teyzem falan bütün akrabalarım ve kızın annesi falan bütün akrabaları oturuyormuş birlikte. Bizimkiler birbirini tanıyormuş. Kahve falan içiyorlarmış. Halamlar falan kıza nasılsın falan hal hatır soruyorlarmış. Sonra kızın akrabaları odadan çıkmışlar. Benim akrabalarımla Başbaşa kalmış. Bizimkiler kendi aralarında Kürtçe konuşmaya başlamışlar. Kızda demişki ben Kürtçe biliyorum dediklerinizi anlıyorum. Biz yanlış bişey yapmadık. Evi topluyorduk sadece diye. Sonra bitmiş rüyası işte. Bu rüyayı yorumlayacak biri varmı. Lütfen yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkür ederim

öncelikle selamun aleykum kardeşim bende kürdüm . rüyaya gelecek olursak bu kız her ne kadar sana kardeşim gibisin desede sana karşı kalben bişeyler hissettiği bariz fakat dillendiremiyor. ben bu rüyayı iyi yorumlamak istiyorum ortalık dağınıkmış dediniz ve o kız da ortalığı topluyomuş buda şuna işarettir kıza veya sana çamur atılacak fakat bu çamur etrafa dağılmadan bu kız seni ve kendisini gizlice savunacak. bu rüyayı kız arkadaşın olduğuna göre ilerde sizi süprizler bekliyor zaman SENİ VE NİYETİNİ TAMAMEN ANLAyacak. bu kadar kardeşim.

Misafir Soruları

MollaCami.Com