Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Namaz

Selamun aleyküm ben rüyamda Cuma Namazı için abdest alıyordum ve acele ediyordum Namazı kacırmıyayım diye abdestimi aldıktan sonra tekrar bir daha abdest aliyordum Namaza yetişmek için can atıyordum bunun ilmi yorumu veya tabiri nedir acaba ..Şimdiden teşekkür ederim..

Aleyküm selam..
Hayır olsun inşaallah;
Rürada acele etmek: Hayır işlerinde acele etmek iyiliğe, Şer işlerinde acele etmek hüsrana yahut tövbe ettiği günaha yeniden dönmeye, Acele yürümek zindeliğe, Acele etmek tembelliğe, hastanın acele etmesi ölmesine, Dünyalık konulardda acele ettiğini görerek bundan sıkıntı duymak, işleri temkinli olarak yapmaya delalet eder.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz..

ABDEST ALMAK rüya yorumu,rüyada ABDEST ALMAK görmek, ABDEST ALMAK gördüm,rüyamda, ne demek, anlami,ABDEST ALMAK tabiri, rüyalar, ne anlama gelir

rüyada abdest görmek ne anlama gelir ,abdest gördüm,rüyamda, islami, dini, ne demek, anlami ,abdest tabiri, abdest yorumu, rüyalar

teşekkür ederim Allah razı olsun.

teşekkür ederim Allah razı olsun.

Amin...
Cümlemizden inşaallah..
rica ederiz efendim =)

Selamun aleyküm....Rüyada Allah azze ve celleyi hissetmenin tabiri nedir...Teşekkür ederim.

Selamun aleyküm....Rüyada Allah azze ve celleyi hissetmenin tabiri nedir...Teşekkür ederim.

Aleyküm selam..

rica ederiz efendim hayır olsun inşaallah; linklerden inceleyebilirsiniz buyrun..

rüyada ALLAH (c.c) görmek,dini, ALLAH (c.c) gördüm,ALLAH (c.c) yorumu,rüyalar,rüyamda,islami,anlami,ALLAH (c.c) tabirleri,ne anlama gelir

teşekkür ederim Allah Azze ve celle Razı olsun..

Misafir Soruları

MollaCami.Com