Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

annem rüyasında azrailin 5 gun sonra canını alcağını söylediğini görmüş.

annem ruyasında azrailin yanına gelerek 5 gun sonra canını alıcam hazırlan demiş. annemde ben şuanda ölmek istemiyorum demiş . azrail hiç cevp vermemi . lütfen yardım edin . bu ne anlama geliyor

Ihya Rüya Tabirleri, dini rüya tabiri, islami rüyalar kuranda rüya, yorumlar, yorumlari, tabir, imam nablusi | ruya.ihya.org

Buradan bakabilirsiniz.
yapacak bir şey yok
Yapacağınız en güzeli
Rüyada yapılacak en güzel şey bir fâtiha, onbir ihlâs-ı şerîf okuyup Peygamberimizin ruhuna hediye ederek sonrasında

"Ya Rabbi, eğer gördüğüm şu rüya hayır ise hayrında dâim, şerse hayra tebdil eyle. Hayır ise bize, şerse düşmanlarımıza olsun” diye dua etmelidir.

rüyalara itibar etmemek gerekir. 5 gün sonra göreceksiniz ki dimdik ayakta ve nefes alıyor. tabi vadesi gelmedi ise.. vadesi geldi ise 5 gün değil 5 ssaniye sonra ölüm meleği alır götürür

SelamunAleykum annenize saglik sihhat efiyet versin mevla ruya tabirleri cok cok onemli bir konudur.bu konuda bilgisine guvenilen kisilere danisilmali cok dillendirilmemli herkese anlatilmamali birde kendi tabiri cok onemli .mumkun mertebe kedi dusuncesiyle yorumda bulunmamasi uc kezeuzu besmeleyle sol omuza hafifce tukurmek gerekir korkulu ruya gordugumuzde ....
bilgim bu kadar.

Misafir Soruları

MollaCami.Com