Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

rüya

Ben iş yerindeydim cin geliyordu içime giriyordu ürperiyordum şok oluyordum . Sonra cin hırsız oluyordu , cep telofonumu ve cüzdanımı çalıyordu . Sonra beni dövmeye başlıyorlardı ben hiç tepki vermiyordum yeterki dövsünler karşılık vermiyordum normalde karşılık veren bir insanım. Çok fazla dövüyorlardı kan içinde kaldım . Sonra bi gürültü bomba gibi bir ses duydum. Sonra abim çevremdekiler ısrarla hastaneye getirelim diyorlardı ama ben gitmek istemiyordum . Babamı çok sevdiğim için illa babam gelsin öyle gideğim diyordum .Babamı arıyorduk bir türlü ulaşamıyorduk . Babamın sevdiği bir kadın vardı onun yanındaydı biliyordum ama sölemiyordum sonra o kadını aradım . Babam o kadının yanındaydı telefonu babama verdi konuştum onunla baba ben hastayım seni bekliyorum babam da bana şöyle diyordu ; oğlum ben haberlerde izledim Libya 'da bomba patlamış üstüne yola çıktım geliyorum . Bekliyoruz o sırada gelmiyor . Abim bana diyor ki ; sen babanı bekliyorsun daha gelmedi o kadını senden daha fazla seviyor daha fazla değer veriyor gelmiyor onun için bak gelmiyor . Ben de kadını savunuyorum sen karışma diyorum . Tekrar arıyorum kadını kadın bana diyor ki kaza yaptık babanı kaybettik . Başlıyorum ağlama hıçkıra hıçkıra ağlıyorum . sonra uyandığımda da hala ağlıyordum .

Misafir Soruları

MollaCami.Com