Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

tesbih gören misafir,

ben demek istediginizi anlayamadim,.bana siz rüyalara inanmami söylüyorsunuz,.vede gerceklerle alakasi olmazmi diyorsunuz,.?madem sizler rüya tabircilerisiniz, bana bu rüyanin nedemek oldugunu aciklayin lütfen,.sadece ban rüyayla amel olmaz deyip gecmeyin.

Öncelikle hoşgeldiniz kardeşim, ilgili kardeşlerimiz geldiklerinde ilgilenirler selametle...

burda ruya tabircisi yok kardesim guvenilir denilen kitaptan cikarip onune seriyolar...ruyalar 3 kisma ayrili seytani, rahmani ve gunluk olaylardan esinlerek karma ruyalardir...bu ruyanin hangi katogoriye girecegini bilen insanlar olmadigi icin her ruya tabir edilmez...o acidan demistim ruyayla amel edilmez diye

Değerli misafirimiz, rüyanız hayır olsun inşllh, kitabımdan olduğu gibi aktarıyorum...

Rüyada yapılan tesbih, saliha bir kadına, helal geçime, ona sahip olan veya onunla tesbih çeken kimse için faydalı evlat veya işçilere yorumlanır.

Allah'ü Teala'yı tesbih ettiğini gören kimse mü'min kimsedir.

Rüyada "SubhanAllah" dediğini gören, üzüntülü, hapis, hasta, veya bir şeyden korkuyorsa Allah Teala, ummadığı yerden, üzüntüsünü, hapsini, hastalık ve korkusunu giderir.

Allahü Teala'yı tesbih ettiğini gören kimseden Allah, bütün sıkıntılarını giderir.

Selametle...

haftalar once gordugum ruyanin tabirini yaptigin icin tessekur ederim ama bu musafirin ruyasi bu deil

Misafir Soruları

MollaCami.Com