Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Özellikle Hanım Kardeşlerimizin Dikkatine

ÖZLIKLE HANIMLARIN DIKKATINE...???

HELENA RUBINSTEIN: " israil için

Bu kadin unutulmasi güç bir yahudi idi.Gerçi israil'de yasamiyordu ama,yahudi irkina,kültürüne toz kondurmazdi.Sadece kendi irki için yasadi ve öldü.90 yasinin üzerindeyken
Avustralya'da bir gazeteci ile aralarinda geçen konusma söyle:
--Bayan rubinstein kadinlari süslemek,güzellestirmek için yetmis yildir yüzlerce kozmetik üretiyorsunuz.Dünya güzellik piyasasi sizin elinizde.Bunca krem,allik,pudra,losyon ve müstahzarin sahibisiniz.Dogru söyleyin,bu yasiniza kadar hangilerini kullandiniz?
Cevaba dikkat:
--Hiç birini..
Gazeteci saskinlik ve dehset içindedir..
--Anlamadim efendim..''Hiç birini'' mi dediniz?
--Evet hiç birini..
--Niye ama?
--Çünkü kozmetigin faydasina inanmam..
--Peki ama,o halde yetmis yildir niçin imal ediyor ve dünyanin dört bir yanina pazarliyorsunuz?
BU CEVABA DIKKAT:

--ISRAIL DEVLETI IÇIN.

Durun simdi biraz nefes alin..Türkiye bütçesinin,bütçelerinin kat be kat üzerindeki gelir,israil devletine sunuluyor.Israil'de yasamayan ve oraya hiç ugramayan biri tarafindan.Kissa ne kadar dehset verici degilmi,ne kadar yakici.

israilden teröristlerede bomba olarak ve doğal olarak şehitlerimize bize geri dönüyor mubarak paramız ???

bu hikaye denizde damla misali daha ne düzmeceler varda işte ayakta uyuyoruz bakalım...

Allah razı olsun kardeşim...uyanmak duasıyla

ben de geçenlerde duydum rujlar yapılırken domuz yağı kullanılıyomuş bişey daha duymuştum da şimdi söylemiyim bileniniz vardır zaten

ne mutlu ki ibret alabilenlere

dikkat ediyorum aldigim ürünlere...zaten kozmetik ürünlerle pek bi alakam yok dogalliktan yanayim...

helena rubınsteın bıldıgım kadarıyla polonya dogumlu orta hallı bı aıleden cıkan mılyondolarlık kadın oldu 'çirkin kadın yoktur tembel kadın vardır 'sözüde bu hanfendiye ait :)gelelim konuya aslında bılmedıgımız ve butcesı yabancılara gıden okadar urun varkı ama tabii dikkat etmekte yarar var zaten makyaj malzemelerımın hcıbırı bu markadan degıl ;D

dikkat ediyorum aldigim ürünlere...zaten kozmetik ürünlerle pek bi alakam yok dogalliktan yanayim...

ben bu yazıyı çocuk denecek bi yaştayken okumuştum o gün bugündürde kozmetiğe dönmedi yüzüm hamdolsun... sağol kardeşim...

Genel Bilgiler

MollaCami.Com