Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İşte Evlatlarım o sınıf sizlersiniz!

Hz.Üstazımızın büyüklüğüne mebni bu fıraknın değeride çok büyük çünkü Peygamber Efendimiz (s.a.v) hadisi şeriflerinde mealen:Benim ahir zamanda yaşayacak ümmetim 73 fırkaya bölünecekler.Biri müstesna hepsi cehennemliktir.Ashab bunlar kimler Ya Rasulallah dedikleri zaman ''Bunlar fırka-i naciyedir.Bunlar ehl-i sinnet vel cemaat mezhebi üzere yaşayıp unutulan sünnetimi ihya edenlerdir.''Buyurup devam ediyor... '' Yarın bunlar ellerinde teheccüd sancakları ile benim huzuruma gelecekler. Bunlara hitap edip konuşacağım.Bunu herkesin içinde yaptığım halde diğer insanların kulakları mühürlenecek,sadece bu sınıf duyabilecek.

Hz. Üstazımız devam ediyor '' Sonra bu sınıf önünde Peygamber Efendimiz (s.a.v) Sağda,Cebrail (a.s) solda,Hz.Ebubekir arkasında ben ,cenab-ı hakkın huzuruna varacağız.

Bunu gören diğer Peygamberler koşarak Paygamber Efendimiz (s.a.v) 'in yanına gelip ''Ya Rasulallah bunlar kimlerdir? Hz.Allah bizim bilmediğimiz Paygamberler mi gönderdi deyince

Cevap:Hayır!

Bunlar Evliya mı Ya Rasulallah?

Bunlar şüheda mı ya Rasulallah?

''Peki bunlar kim Ya Rasulallah,nasıl bir amel işledilerde hesap,mizan,sırat gibi hiçbir sıkıntı çekmeden Cenab-ı Hakkın huzuruna vardılar?''

deyince Peygamber Efendimiz (s.a.v) ''Bunlar ahir zamanda din-i mübini islamı yaşayanlardır.Buyurur.

Hz Üstazımızda ''İşte Evlatlarım Peygamber Efendimiz (s.a.v) 'İn o gün tarif ettiği sınıf bu sınıftır '' buyurur.

Mevla Cümlemizi yarın yevmi mahşerde bu sınıf içerisinde halk buyursun inşallah
Amin Amin Amin... !

Amin amin amin

Ellerinize saglik..

Amin amin amin

Ellerinize saglik..

kaderimizde ve alnımızda saidlerden yazılmayı, said lerden olmayı.dü cihanda sancağı altında olamayı nasip etsin RABbimiz.

Okuyan gözlerinize sağlık kardeşim.

Amin ihvan kardeşim Amin.. !

kaderimizde ve alnımızda saidlerden yazılmayı, said lerden olmayı.dü cihanda sancağı altında olamayı nasip etsin RABbimiz.

Amin ihvan kardeşim Amin.. !

mevlam cumlemize hizmet trenini dava raylarinda yurutup cennet istasyonunda beraber olmayi nasip eylesin (amin)

mevlam cumlemize hizmet trenini dava raylarinda yurutup cennet istasyonunda beraber olmayi nasip eylesin (amin)

Amin Amin Amin,İnşaallah :'(

mevlam cumlemize hizmet trenini dava raylarinda yurutup cennet istasyonunda beraber olmayi nasip eylesin

Amîn ... Canı Gönülden Amîn ...
Bu ne güzel dua :)

amin amin amin

Özel Yazılar

MollaCami.Com