Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bir Rüya ...

Hz.Üstazımızın derecesi çok büyüktür.
Bunu bizlerin idrak ettiği gibi bizden olmayan kişilerde anlamış durumdadır.

Nitekim abid mutı bir hanım vefat ediyor.
Ve bir gece kızı annesini rüyasında görüyor.
Annesinin güzel makamda olduğunu görünce
'' Anneciğim sen bu makamı hak ettin.sen dünyadayken ibadetine düşkün birisiydin.
Onun için bu makamdasın değil mi ? deyince Annesi ''Evet ibadetime dikkat edip ihmal etmediğim için Hz.Allah bana bu makamı verdi.Ama burda SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN (K.S.)
diye bir zaat var hergün evlatlarını ziyaret ediyor ve üst mertebeye hatta evlatlarının tamamını cemal-i ilahiye'nin bulunduğu makama çıkarıyor o zaat evlatlarına yardım ettiği gibi onlarla muhabbet edenlere bile yardım ediyor,keşke bu zaatı dünyadayken tanıyabilseydik sen ne yap bu zaatın evlatlarını bul, ve bu yola gir''diyor.
Bu kız rüyasından uyanır uyanmaz arıyor ve Abimizi buluyor.Rüyasını anlatıyor ve yolumuza giriyor.

Allah c.c razı MAİDE kardeşim..

:'( :'( Öyle güzel,öyle emin bir yoldayız ki,nasıl hakkını veririz bilemiyorum.. :'(

Bizler aramadan bulduk bu yolu,Mevlam hakkıyla evlad olabilmeyi nasip eylesin cümle kardeşlerimize..

Seçilmişlerin de seçilmişiyiz inşaallah,Mevlam son nefese kadar son nefeste dahil ayırmasın,bu davayla yaşatsın ve yine bu davayla son nefesimizi vermemizi nasip eylesin.. :'( :'(

Allah c.c razı MAİDE kardeşim..

:'( :'( Öyle güzel,öyle emin bir yoldayız ki,nasıl hakkını veririz bilemiyorum.. :'(

Bizler aramadan bulduk bu yolu,Mevlam hakkıyla evlad olabilmeyi nasip eylesin cümle kardeşlerimize..

Seçilmişlerin de seçilmişiyiz inşaallah,Mevlam son nefese kadar son nefeste dahil ayırmasın,bu davayla yaşatsın ve yine bu davayla son nefesimizi vermemizi nasip eylesin.. :'( :'(

Cümlemizden kardeşim :)
Amin Amin Amin kardeşim inşallah.
Forumda herkesle anlaşıyorum çok şükür ama helede kardeşlerimizin olduğunu görünce bir başka oluyorum. :)

Seçilmişlerin de seçilmişiyiz inşaallah,Mevlam son nefese kadar son nefeste dahil ayırmasın,bu davayla yaşatsın ve yine bu davayla son nefesimizi vermemizi nasip eylesin..

:'( :'( :'( Sadece amin diyebiliyor dilim :'(

Emeğinize sağlık kardeşim. Aklıma gelmişken hocamdan dinlemiştim. Bizim orada birisi vefat ediyorken yanında kine demiş ki yardım et bana yardım et. Yani yanındakinden su istiyor tabi o kişi anlamamış. Demiş ki Üstazımız yardım etmiyor mu sana ? Demiş ki kardeşimiz o zaten burda hiç ayrılmadı yanımdan hep yardım ediyor sen de su ile yardım et demiş.

Şu yol ve Şu kardeşlerimiz ancak ve ancak cennette bulunur. Başka yerde yok.

Okuyan gözlerinize sağlık kardeşim.
Anlattığınız şeyde çok hoş gerçekten.
Hz. Allah bizede son nefesimizi üstazımızın yanında verebilmeyi nasip eyler inşallah

Özel Yazılar

MollaCami.Com