Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Youtube videolarını görebilmek için...

Türkiye'den ulaşımı mahkeme kararıyla engellenen youtube.com sitesine bir-iki site aracılığı ile ulaşmak mümkün. Ancak bu şekilde girmek he zahmetli hem de forumda paylaşılan videoları görmemiz için yeterli değil. Ayrıca video da indiremiyoruz.

Aşağıdaki linkte bulunan dosyayı indirip rar dosyasının içerisindeki programı bilgisayarınıza kurun. Bir ara siteye de ihtiyaç duymadan, hiç engelli değilmiş gibi siteden faydalanabileceksiniz. :)

http://rapidshare.com/files/136221906/setup.rar.html

Özel bölümdeki kardeşlerimiz duyarlı olup linki bir başka sitede paylaşmazlarsa sevinirim... :-\

Uyarı İçin Teşekkurler.

Uyarı İçin Teşekkurler.

teşekkürler

elbette paylaşmayız..Teşekkürler cok ıyı oldu..

Proğram için teşekkürler...

cahilliğimi bağışlayın birşey sorabilirmiyim

bu yutuplara falan girmek paraylamı yani para kesiliyormu..

bir ara öyle duydumda ..

Hayır, herhangi bir extra ücret ödemiyorsunuz.

Sadece Youtube da izleyeceğiniz bir videonun kotaya girdiği söylenmekte.. ::)

Youtube artık HD videoları da koymaya başladı. Görünümün değişmesinden de fark etmişsinizdir, biraz daha boyutlu oldu videolar. Dolayısıyla orada izlediğiniz yüksek kalite videolar da "download" dediklerimiz arasındadır. Kısacası kotanızı etkiler. Hem de ciddi bir şekilde. :) Tabi diğer videolar da böyle, sadece yotube değil...

Hem de ciddi bir şekilde
Evet gerçekten öyle , özellikle ben bu ay ciddi bir şekilde etkilendim :) sınırsıza mı geçsem diye düşünüyorum.Kotalı kardeşlerimin dikkatine :) dikkat etmek lazım

bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim sağolun..

Bu programa sahip olmayan kardeşlerimizin faydalanması için konuyu öne getirelim :)

Program için teşekkür ederiz...

Özel Yazılar

MollaCami.Com