Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Çikolatalı Kurabiye

Senin yapman farklı Firdevs zaten sözün var sana gelince yapacan birsürü şey 8)

Ne kurabiyeymiş bu vay be ;D
herkes kurabiye canavarıymışta haberimiz yokmuş.
yiyin bakalım kurabiyeleri yakında baskül pardon kantar ;D taşımayacak mollalı kardeşleri . ;D

Yok Asude endişelenme o duruma gelmeyiz iki üç kurabiyeyle ;)

Zambak ve talebecikk istediğiniz kurabiye olsun... :)
Ben size daha güzellerini yaparım... ;)
Hem kurabiye ney ki yaş pastalar,envai çeşit tatlılar vs...vs... istediğiniz çeşit tatlıları yaparım evelallah... ;)

:o :o :o eee firdevs kardeşim bizi çikolatalı kurabiyeyle aldattn. pes yani. talebecik ve zambak kardeşlerimize varda bize yokmu. ::) ::) ::) :P :P :P

Yok Asude endişelenme o duruma gelmeyiz iki üç kurabiyeyle ;)

Valla bilemiyorum artık.
Firdevs tarifleri yolladıkça molladakilerde bu iştah oldukça kantarın ayarını tutturmak biraz zor görünüyor. :D :D

Şimdi halay zamanı
Şimdi diyet zamanı
şimdi yediklerinizi eritme zamanı.
:) :) :)

Firdevs ara ver tariflere ben tatilden dönene kadar anlaştıkmı. ;D ;D

sizde bayağı obur cıktınız ama yoldaş kardeş evde yenge bır tepsı yaptı hem bızı cagırmıyorsunuz hemde bızım

kurabıyelerımızdn ıstıyosunuz olmadı yanı :P

sizde bayağı obur cıktınız ama yoldaş kardeş evde yenge bır tepsı yaptı hem bızı cagırmıyorsunuz hemde bızım

kurabıyelerımızdn ıstıyosunuz olmadı yanı :P

Sağolasın Zambak kardeşim duygularıma tercüme oldun ;)

Sağolasın be Zambak duygularıma tercüme oldun ;)

talebecikk kardeşim molladaki bütün kardeşlerimize davet ettim. ayrıca savaşı bizim çocuklar yapıyor. çok sevdi veledler napayım. molla mutfağı en güvenilir, en güzel menü, yiyecek ve içecek tariflerinin olduğu yer. haksızmıyım.

Haklısınız tabi ama davet biz dedikten sonra geldi küstük biz kurabiyenin dışında başka bişey daha istiyoruz 8)

talebecik kardeşim, firdevs hanım efendi kardeşimiz tariflerin mollada sunacaklar, biz yapıp sizleri davet edeceğiz iyişallah. biz unuttuk hadi davet etmeyi, siz hatırlattınız biz özür diledik, hala özrümüz kabul olmadımı? ozaman firdevs kardeşimize tekrar görev düşüyor. hemen mutfağından yeni tarifler göndermesi lazım, sizlere davet etmem için diyorum. nedersiniz? ;) :P :P ::) ::) ??? ??? ??? :o :o :o ;)

Neyse affedelim bari ;)

firdevs kardeşimize tekrar görev düşüyor. hemen mutfağından yeni tarifler göndermesi lazım,

:)

Tarifler ileriki zamanlarda daha da artacak İnşallah... ;)

Tarifler ileriki zamanlarda daha da artacak İnşallah... ;)

Firdevs yavaşla ya biraz yoksa Asude'nin dediği gibi olacaz :) :-\

Yok yok kilo almazsın... :P
Tatlı insanı zinde kılar, güne enerjik devam edersin, yalnız dozunda ufak bir ayarlama yaparsın az yersin kilo derdinde olmaz... ;)
Olmadı, yaparsın konu komşuya dağıtırsın... ::)
Önemli olan yapabilmek dimi ama... ::)
Elime tarif geçtiği sürece eklemeye devam edicem tabi izniniz olduğu müddetçe... ::) ::) ::)
Tabi istemezseniz durmayı da biliriz... ;)

Tatlılar

MollaCami.Com