Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Çikolatalı Kurabiye

:)
Amin...
Aslında benim de yemek yapmakla aram pek iyi değildir... :-\ ::)
Yalnız tatlılara olan zaafımdan bıkmadan, usanmadan gün boyunca yapabilirim... ;)

çok güzel bir tarif denemedim ama en kısa zamanda yapıcam eminim tarifi gibi tadı da güzeldir .ee tabi çikolata vazgeçilmez her kesim için

Ne diyelim kolay gelsin... ;)
Denediğinizde sonucu bildirirseniz sevinirim... ::)

Oh oh afiyet olsun... ::)
Yorum yazan elleriniz dert görmesin... ;)
Yoldaş kardeşim eşinize de, size de afiyet olsun, şifa olsun...
Bize de ikram etmeyi unutmayın olur mu ::)

sağol kardeşiiim. ya bugün sabah eşim hiç dururmu; başlamış ben işe gidince yapmaya. bir yapmış, aynı görüntüdeki gibi hem sizin hem eşimin eline sağlık.
haaa buyur etmeyi unuttuk yaa, allah iyiliğini versin iyişallah. buyur gel firdevs kardeşim. hep beraber yiyelim. şuan tıkınıyoruz.

Estağfirullah kardeşim afiyet olsun... ::)
Eşinizde Maşallah maharetliymiş...Hemencecik yapmış... ;)
Allah razı olsun, düşünmeniz yeter, yemiş kadar olduk... :)

Sadece Firdevs mi :( Bizim canımız çekmedi mi sanki :'( Bizim yerimize de ye Firdevs.. :)

sağol kardeşim. paylaşımın için teşekkürler.
kendisinin (eşimin) en çok ilglendiği molla camii'nin mutfağı. bir giriyor molla mutfağına çıkar çıkarabilirsen. ;D ;D ;D

Sadece Firdevs mi :( Bizim canımız çekmedi mi sanki :'( Bizim yerimize de ye Firdevs.. :)

Olur mu söyleriz Yoldaş kardeşimizin maharetli eşine bi tepside senin için yapar talebecikk... ;)
Dimi Yoldaş kardeşim... ::)

yengemiz bizi davet etmedi aç mı kalcaz şimdi :'(

yengemiz bizi davet etmedi aç mı kalcaz şimdi :'(

:(

biraz geç oldu ama kusura bakma firdevs kardeşim. o çocuklarla meşguldü, oyüzden size dönemedi. sizlere selamı var. sizlere dua ediyor.

hz ALLAH razi olsun duaları için..dualarımız müşterek..

pekı kurabıyeler ne oldu hala davet yok :'(

bitti mi yoksa..

talebecık kardesım barı bız yapalım kurabıye :'( :-\

pekı kurabıyeler ne oldu hala davet yok :'(

bitti mi yoksa..

:P : Pyoook bitmedi ama neredeyse bitmek üzere. :o :o :o e! haydi buyrun, yetişin yoksa bizim veletlerden bişey kalmıyacak yoksa. burada kurabiye savaşı var şuan. ;D ;D ;D

yok yok alındım bikere ben yaparım Zambak kardeşim :)

Ve aleyküm selam, eşinize bizlerden de selamlar Yoldaş kardeşim... :)

Zambak ve talebecikk istediğiniz kurabiye olsun... :)
Ben size daha güzellerini yaparım... ;)
Hem kurabiye ney ki yaş pastalar,envai çeşit tatlılar vs...vs... istediğiniz çeşit tatlıları yaparım evelallah... ;)
Siz yeter ki üzülmeyin... ::)

Tatlılar

MollaCami.Com