Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Usta, bir eş çeker misin müslüman olsun!...

Sanal alemde tanisip evlenenleri taniyorum. 5 sene sonra ayrildilar.

çürük temeller üzerİne kurulu bi evlilik olur ve en ufak bi sarsıntıda devrilir.
görücü usulu yada reel hayattn kendı tanıdıgımız
insanlara olan güven duygusunun sanal alemdekı kişiye karşı duyulacağını hiç sanmıyorum.
Rabbim tüme bakar kardeşlerimiz takva ehli
efendimizn ahlakıyla ahlaklanmış eşler nasb eylesin inşALLAH
bol bol hacet namazı kılalım...

çürük temeller üzerİne kurulu bi evlilik olur ve en ufak bi sarsıntıda devrilir.
görücü usulu yada reel hayattn kendı tanıdıgımız
insanlara olan güven duygusunun sanal alemdekı kişiye karşı duyulacağını hiç sanmıyorum.
Rabbim tüme bakar kardeşlerimiz takva ehli
efendimizn ahlakıyla ahlaklanmış eşler nasb eylesin inşALLAH
bol bol hacet namazı kılalım...

Amin....
Firdevs kardeşim yazıyı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık. ;)
Evvah kardeşim kaleminize ve emeğinize sağlık. Kanayan bir yaraya parmak basmışsınız. İnşallah yara daha fazla büyümeden bu yazılar vesilesiyle kapanır.

Amin....
Firdevs kardeşim yazıyı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık. ;)
Evvah kardeşim kaleminize ve emeğinize sağlık. Kanayan bir yaraya parmak basmışsınız. İnşallah yara daha fazla büyümeden bu yazılar vesilesiyle kapanır.

inşallah

rica ederim kardeşlerim

Nasibin varsa Bağdat'ta da olsan seni bulur....

emeğine sağlık firdevs kardeşim ...

def-i mefasit celb-i menafi'den evladır yani 'Kötülüklerden uzaklaşmak çıkar elde etmekten önce gelir. diye bi kaide var mecelle kaidelerinde .aslında bu mantığa göre internetten uzak durmak lazım ama artık zamanımızın olamzsa olamzı oldu artık.En az zayiiatla istifade etmeye devam inş.. :)

emeğine sağlık..

def-i mefasit celb-i menafi'den evladır yani 'Kötülüklerden uzaklaşmak çıkar elde etmekten önce gelir. diye bi kaide var mecelle kaidelerinde .aslında bu mantığa göre internetten uzak durmak lazım ama artık zamanımızın olamzsa olamzı oldu artık.En az zayiiatla istifade etmeye devam inş.. :)

bununla ilgili de şu yazımı okuyabilirsiniz:
Tıklayınız

bununla ilgili de şu yazımı okuyabilirsiniz:
Tıklayınız

Kardeşim link vermek yerine yazınızı uygun kategoride bizimle paylaşsanız daha güzel olur ::)

herkes bir Hz. Yusuf güzelliği, bir Hz. Hatice sadakati, bir Hz. Fatıma hizmeti, bir Hz. Osman edebi, bir Hz Ali vefası bekleyebilir

teşekkürler.emeğine sağlık.bu konuda gerçekten herkes muzdarip....
(kurbağanın biri demiş ki:söyleyecek çok şey var ama ağzıma su doluyor.....)

şükür bizim zamanımız da bu tuzaklar yoktu....ama bu tip sitelerde eş arayan varmı ,yokmu..inanın bana saçma geliyo....bir insan evlenecekse ilk önce cevresinden başlar aramaya....pc den arayanlar sonuna katlanır.

teşekkürler emeğinize sağlık kardeşim

rica ederim sağolun

Aile ve Çocuk

MollaCami.Com