Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Adını Soyadını Yaz Kendini İyi Hissetebileceğin Evi Gör:)

bide merak ettim,neye göre tasnif yapılıyor acaba?

Hiçbir fikrim yok... :(

Benim kısmetime de bir mağara çıktı...

buda benim malikane tüm mollalıları beklerim...
paylaşım için teşekkürler..

Bana otel çıktı... ;)

kendimi rahat hissedebileceğim bir yermiş oysa insanın en rahat yeri evidir:)

aslında inanmam ama doğru çıktı...

karavan çıktı...tam hayalim :)

buda benim malikane tüm mollalıları beklerim...
paylaşım için teşekkürler..

Rica ederim...

Hepimiz sığar mıyız ya o hap kadar eve ;D ;D ;D
biliryorsun, bizim ailemiz baya büyük 4383 üyemiz var... 8)
Artık sığmayanları da benim otele yerleştiririz dimi ;D ;D ;D

karavan çıktı...tam hayalim :)

:) :) :)
Aza kanaat etmeyen çoğu hiç bulamazmış, yeni eviniz hayırlı olsun mütevazi kardeşim... ;)

Allah izin verirse emekli olunca karavan almak isterim.Önce memleketimin tüm şehirlerini birbir gezmek istiyorum...Ve o yerlerde yaşanları tanımak sohbet etmek istiyorum...Şahı Nakşibend sosyal hayatı tavsiye etmiş...Uzleti terketmiş...
Amma halvet der encümen ede kavuşmak lazım.O zaman her yer sana şirin hoş...Halk içinde hak ile beraber olmak lazım...

Allah izin verirse emekli olunca karavan almak isterim.Önce memleketimin tüm şehirlerini birbir gezmek istiyorum...Ve o yerlerde yaşanları tanımak sohbet etmek istiyorum...Şahı Nakşibend sosyal hayatı tavsiye etmiş...Uzleti terketmiş...
Amma halvet der encümen ede kavuşmak lazım.O zaman her yer sana şirin hoş...Halk içinde hak ile beraber olmak lazım...

Dileğinizin gerçekleşmesini yüce Mevlamız'dan tüm kalbimle temenni ederim, İnşallah nasip eder... ;)

saraylara layıkmışım :D :o ;D

kardeşlerim artık hangi eve taşınıcağımızı bulduk :D :D bu hotelden de güzelmiş ;)

kardeşlerim artık hangi eve taşınıcağımızı bulduk :D :D bu hotelden de güzelmiş ;)

Hıııhhh...Benim otelim daha güzel tamam mı ;D ;D ;D
hem bnm otele birsürü kişi sığar o hap kadar eve herkes sığmazki ;D ;D ;D ;D

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com