Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ekran görünümü

ekran kartı yüklü mü..

simgeler büyük oldugu için soruyorsanız onu hallettik sayenizde kardeşim. :)Şuank sorun beklemede sekmesi aktif değil :(

beklemede seçeneği için sormuştum ekran kartı yüklü değilse windows kendi yüklediyse eksik yükleyebiliyor o yüzden bekleme seçeneği pasif durumda olabilir..

Açıkçası nasıl anlayacagımı bilmiyorum kardeşim :-\ işte ben bu konuyu açmadan önce aktifti şimdi değil..

1. Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, devmgmt.msc yazın ve Tamam'ı tıklatın.
2. Aygıt Yöneticisi penceresinde, Bilgisayar'ı genişletin ve Gelişmiş Yapılandırma ve Güç Arabirimi (ACPI) PC seçeneğinin görüntülendiğini doğrulayın. Görüntüleniyorsa, bilgisayar ACPI işlevselliğini kullanmaktadır.

bu aygıt düzgün çalışıyor mu

evet raporda düzgün çalışıyor diyor..bu arada benim ekran opera programını çalıştırdıgım zaman büyüyor esasında programı daha yeni yükledim ama..

1. Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, devmgmt.msc yazın ve Tamam'ı tıklatın.
aygıt yöneticisinde ekran bağdaştırıcısı altında ekran kartını şeçip aç
sürücü sekmesini tıkla oradan sürücüye geri dön butonuna tıkla gelen soruya evet de daha önceki sürücüye dönerse düzgün çalışabilir..

ekran bağdaştırıcısı yok ???

masaüstü sağ fare özellikler den ayarlar sekmesini seç
gelişmiş butonunu tıkla açılan ekrandan bağdaştırıcı sekmesini seç
bağdaştırıcı türünde ne yazıyor....

:-\ :(

ahmer kardeş ekran kartın yüklü değil ekran kartın driverini yüklemelisin..

sağolasın kardeşim ilgilendiğin için allah razı olsun..bu konu beni aşar yüklemek zordur diye tahmin ediyorum ;)
büyükler yükler artık :)

cümlemizden razı olsun..
ekran kartı yüklemesi o kadar zor değil kardeşim..
cd yi taktığın takdirde otomatik kendisi kurulmaya başlar..

cesaret toplarsak deneriz :)

Sistem geri dönüşüm yapmak zorunda kaldım virüsten dolayı..simgeler de büyüdü haliyle..ekran çözünürlüğünden ayarladım ve ekran karardı.Sadece Mode not supported yazıyor.başlarken yazılar gözüküyor ama hoşgeldiniz yazısı dahil devamı gözükmüyor.Xp cdsini takıyorum yine ayn ı yazı hiçbirşey gözükmüyor...Güvenli modda da açılmıyor..Yardım edebilirmisiniz kardeşim sorunu baya büyüttüm :-\

bilgisayar açılırken sürekli f8 bas çek
menü açılacak o menüden en son iyi yapılandırmayı seç..

açılmassa tekrar yardımcı olayım birde uyarı kısmında kod varsa onuda bir yere not al o zaman daha iyi yardımcı olabiliriz inş...

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com