Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

böyle evlilik duydunuz mu?

Allahcc. razı olsun paylaşımınız için sabredenler ve şükredenler arasına girenlerden oluruz inşallah

çağrı kardeşim bu 2.ci mesajım,

kayıt olduğumdan beri nerdeyse bu yazıyı her gün okuyor ve önüme gelene okutuyorum,

zahmet vermezsem kaynağını rica edicem,sağolun,

çok ibretli bir hadise...çok güzel...teşekkürler

Çağrı kardeşim bence sen, bu paylşımınla yeni açılan faydalı konular yarıışmasına aday olmalısın..

çağrı kardeşim bu 2.ci mesajım,

kayıt olduğumdan beri nerdeyse bu yazıyı her gün okuyor ve önüme gelene okutuyorum,

zahmet vermezsem kaynağını rica edicem,sağolun,

bu yazıyla birşey katabildiysek bizlere ne mutlu kardeşim ,
ama inan kaynagını bende bilmiyorum tesadüfen biryerden elime geçti sizlerle paylaştım çünki benide ok etkilemişti,ama arıştıracam bulursam tabiki sizlerle paylaşırım
sealm ve dua ile

Çağrı kardeşim bence sen, bu paylşımınla yeni açılan faydalı konular yarıışmasına aday olmalısın..

teşekkür ederim amacımız yarışmak degil sadece güzel paylaşımlar ile birbirlerimize faideli bir şeyler kata bilmek diye düşünüyorum.
ama bunuda degerlendirelim tabiki
ilginize teşekkürlerimi bir borç bilirim selam ve dua ile

eline sağlık kardeşim
her gencin okuması gereken bir mevzu
RABBİM hayırlı nesiller yetiştirmeyi nasip eylesin..

çok güzel ellerinize sağlık ;)

Ellerine sağlık Çağrı 27 kardeş.
çok güzeldi.
Rabbim şefaatlerine nail eylesin. :'(

:'( amin amin :'(

O kadar etkilendim ki :'( HZ.ALLAH razi olsun kardeşim

RABBİM sabredenlerden ve şükredenlerden olmamızı nasip etsin inş. :'(

Ne mutlu onlara... :'(

Ellerine sağlık Çağrı 27 kardeş.
çok güzeldi.
Rabbim şefaatlerine nail eylesin. :'(

amin..

Cenab-ı mevla cümlenizden razı olsun
okuyan gözlerinize saglık.

Allah râzı olsun, gerçekten takdire şayan bir paylaşım olmuş. Eşimle birlikte okuduk, inanın eşim kendini tutamadı ağladı. Nerde o biz de teslimiyet. Ders alanlardan olmamız duâsıyla.. Eğer evliysen Rabbim (c.c.) yuvana huzur ve teslimiyet versin. Değilsen de gelecekte ki evliliğinde Mutlu ve mes'ud etsin sevgili kardeşim. Etkileyiciydi...

Allah râzı olsun, gerçekten takdire şayan bir paylaşım olmuş. Eşimle birlikte okuduk, inanın eşim kendini tutamadı ağladı. Nerde o biz de teslimiyet. Ders alanlardan olmamız duâsıyla.. Eğer evliysen Rabbim (c.c.) yuvana huzur ve teslimiyet versin. Değilsen de gelecekte ki evliliğinde Mutlu ve mes'ud etsin sevgili kardeşim. Etkileyiciydi...

Cenab-ı mevlamız cümlenizden ve cümle ümeti Muhammed ten razı ve memnun olsun.Cenab -ı Hak şefaetlerine nail eylesin ,yuvanıza bereket ,huzur versin,aile muhabbetinizi daimen ebedi kılsın.

((((Değilsen de gelecekte ki evliliğinde Mutlu ve mes'ud etsin sevgili kardeşim)))))(AMİN )

VESSELAM

çok güzeldi...

Aile ve Çocuk

MollaCami.Com