Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Okul Hayatımızdan Unutamadıklarımız

bunu anlatan kişiden dinlemeni isterdim gerçekten süper ;)
aklımda kalanı yazdım ::)

helal olsun ya :)

LaL kardeşin yaptığı yorumla krize girdim resmen hala gülüyorum ya aklıma geldikçe de gülerim herhalde :D anı tasavvur edebiliyorum :)

Ben tam hatırlayamıyorum ama lise 2 deyken müdür yardımcısı arkamda olduğu halde kopya vermişti arkadaşım bir de öğretmen masasına almıştı beni
hiç çalışmadığım halde 57 almıştım :) Bir defasında da hayatımda ilk defa kağıttan kopya çekmeye kalkıştım başaramamıştım kagıdı sıranın altından çıkardım ellerim titremeye başladı sonra kuzenim olayı halletmişti :D

Okul dönemimden beni gülümseten cok olay var ama...ilk aklima gelen; Okadar cok devamsizligim vardiki, okula gittigim günler hem ögretmenlerim hem arkadaslarim;
"AAA sendemi gelirdin okula" diye benimle alay ederlerdi....

:D

Öğrenci Asudeli arşınlıyor eğitim yolu hala... :-[
Geç kalırım genelde mollada var olmak adına... ;)
Birgün tam vaktinde yetiştim malum mekana... 8)
Arkadaşlar dediler ki, taşmı düştü kafana... :D

En pişman olduğum meselede 3 sene lise okumuşum 3 gün okulu astık :-[ :-[ :)

En pişman olduğum meselede 3 sene lise okumuşum 3 gün okulu astık :-[ :-[ :)

sadece mi? :o ;D ;D ;D

Evet yanlış hattırmlamıyosam 3gün. briri adaparka kaçmıştık okul kıyafetimiz var diye almıyorlardı zor girdik :D
Biri arkadaşı staj yerine bırakıp eve geçmiştik :) ötekisi de ev:D
İnsanın okulunun tam karşısında tren istasyonu olunca tabi çakılması da zor oluyor :D

:D :D :D

Evet yanlış hattırmlamıyosam 3gün. briri adaparka kaçmıştık okul kıyafetimiz var diye almıyorlardı zor girdik :D
Biri arkadaşı staj yerine bırakıp eve geçmiştik :) ötekisi de ev:D
İnsanın okulunun tam karşısında tren istasyonu olunca tabi çakılması da zor oluyor :D

Ada park.hımmm. 8)
Anlaşıldı ikamet...park ada da diyorlar oraya :)

lise3 te iken din dersi yazilsindayiz ..onumdeki cocuk kitabi acmis uatanmadan cekinmeden kopya cekiyor ..(madem cekiceksin caktirma) gayaet rahat bi pozisyonda..din dersi hocamiz kitabi elinden aldi kagidini da aldi ve sifiri bastirdi...cocuk hocamiza tekme tokat giristi :( ymruklar vs..hic unutamiyorum hocamizin agzi burnu kanlar icinde gozluleri kirildi Allahim ...hala unutamiyorum bu uzucu olayi.. :(

yine ayni siniftan baska bir cocuk sinif arkadasimizi oldurdu :( okulun disinda olan bi olaydi bu ama cok cok uzulduk..biri hapise digeri mezara gittii hic ugruna...

ogretmenelrimize arakadslarimza essek sakalri mi dersiniz :( hic ama hic guzel bir anim yok malesef

lise3 te iken din dersi yazilsindayiz ..onumdeki cocuk kitabi acmis uatanmadan cekinmeden kopya cekiyor ..(madem cekiceksin caktirma) gayaet rahat bi pozisyonda..din dersi hocamiz kitabi elinden aldi kagidini da aldi ve sifiri bastirdi...cocuk hocamiza tekme tokat giristi :( ymruklar vs..hic unutamiyorum hocamizin agzi burnu kanlar icinde gozluleri kirildi Allahim ...hala unutamiyorum bu uzucu olayi.. :(

yine ayni siniftan baska bir cocuk sinif arkadasimizi oldurdu :( okulun disinda olan bi olaydi bu ama cok cok uzulduk..biri hapise digeri mezara gittii hic ugruna...

ogretmenelrimize arakadslarimza essek sakalri mi dersiniz :( hic ama hic guzel bir anim yok malesef

İnanamıyorum... :o :o :o :'( :'( psikopat doluymuş okulunuz
Vahşet ...siz ordan nasıl sağ çıkmışınız hayret :o
Hangi ilde bu okul böyle... ::)
Rabbim sen koru ölümünde hayırlısını ver.

bu sadce bir kaci.. tabi simdi saysam ve benim nasil siyrildimi anltsam sabah olur :)

Edirne lisesi..ama 90 li yillar..simdi o lise super lise oldu...

Aman sabahlar olmasın.... :)
Rüyalarıma girer sonra ... :-\
Kurtulduğunuza şükredin ;)

iste o yuzden cok imreniyorum..okul hayati anilar anlatanlara.... :-\

İnanamıyorum... :o :o :o :'( :'( psikopat doluymuş okulunuz
Vahşet ...siz ordan nasıl sağ çıkmışınız hayret :o
Hangi ilde bu okul böyle... ::)
Rabbim sen koru ölümünde hayırlısını ver.

Asude sen bu kadar şaşırdığına göre bizim öğretmenlerin dayağını hiç saymayım. Yine o kopya çektiği için dayak yemiş. Bizimkiler sebepsiz yere dayak yerlerdi.:D

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com