Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Söz Vermeden Önce ‘İnşallah' Demeyi Unutmayalım

Konuyu saptırıp farklı yönlere çekmenin bir manası yok. Sadece teşbih yoluyla mecaz yapılmış.
Siz konudan almanız gerekeni alıyor musunuz ? Evet; alıyorsunuz. O halde bitmiştir olay. Gerisi teferruatttır.

Siz Maşallah bilgili birisiniz. Açıkçası böyle basit detaylara takılmanız beni şaşırttı.

Vesselâm...

Konuyu farklı yöne çekmek gibi bir ifadem olduğunu düşünmüyorum.Meseleye bu çerçeveden bakan biriyle bir şeyler paylamanın bir anlamı yok... Meseleyi açmak,hakikati bulmak için de bir isteğim kalmadı...

Bilgili olduğumu ifade etmişsiniz...Bu düşüncenizde samimi olsanız;usulü dairesinde sorduğum soruyu, usulüyle cevaplarsınız...Ben de, katkım olursa eklerim, yoksa,ellerinizden öperim... Mesele bundan ibarettir.

Gerçekten önemli bir mevzu. Teşekkürler kardeşim allah razı olsun

inşaallah

Konuyu farklı yöne çekmek gibi bir ifadem olduğunu düşünmüyorum.Meseleye bu çerçeveden bakan biriyle bir şeyler paylamanın bir anlamı yok... Meseleyi açmak,hakikati bulmak için de bir isteğim kalmadı...

Bilgili olduğumu ifade etmişsiniz...Bu düşüncenizde samimi olsanız;usulü dairesinde sorduğum soruyu, usulüyle cevaplarsınız...Ben de, katkım olursa eklerim, yoksa,ellerinizden öperim... Mesele bundan ibarettir.

Estağfirullah paylamak değil; soru sordunuz düşüncelerimi beyân ettim o kadar. Yorumumun da yeterli bir cevap olduğunu düşünüyorum. :)

Elbette düşüncelerimde samimiyim. Fakat yeterli donanıma sahip olmadığım için acizane bu günahkâr kardeşinizden ancak bu kadar çıkıyor. :)

Saygılar...

dikkat ederseniz inşaallah kelimesini unuttuğumuzda işlerimizde sürekli bir aksama meydana geliyor...herkesin hayatında bir örneği vardır mutlaka

çok önemli bir mevzuya değinmişsiniz
emeğine sağlık teşekkürler

Hayatın İçinden İslam

MollaCami.Com