Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

'Sen benim sadece eşimsin'

allah razı oldugu kullarından eylesin.

allah razı oldugu kullarından eylesin.

aminn kardeşim aminn cümlemizi..

güzel bir paylaşımdı teşekkürler...

güzel bir paylaşımdı teşekkürler...

bende teşekür ederim gözlerinize sağlık..

çok güzel bir yazı.açıkçası başta başlığı okuyunca sanki küçümsenmiş gibi bir algılayışa girmiştim çünkü eşler ahireti kazanmaya vesile diye düşünüyorum.RABBİM onun hoşnutluğunu kazanacağımız şekilde yaşamamızı cümlemize nasip etsin.inş.ve O'na(c.c) döneceğimizide asla unutturmasın inş.bu arada saygı değer hak yolcu yine her zaman ki gibi çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsunuz.teşk.ler

bende size çok teşekkür ederim okumak lutfunda bulunup beyendiğiniz için

sizinde gözlerinize sağlık..

çok güzel bir yazı.açıkçası başta başlığı okuyunca sanki küçümsenmiş gibi bir algılayışa girmiştim çünkü eşler ahireti kazanmaya vesile diye düşünüyorum.RABBİM onun hoşnutluğunu kazanacağımız şekilde yaşamamızı cümlemize nasip etsin.inş.ve O'na(c.c) döneceğimizide asla unutturmasın inş.bu arada saygı değer hak yolcu yine her zaman ki gibi çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsunuz.teşk.ler

bende teşekür ederim sizinde gözlerinize sağlık..

bende teşekkür ederim
okuyan gözlerinize ve değerlendirmenize RAHMAN razı olsun..

PAylaşımnız için teşekürler ,gerçeten çog dogru tesbitte buunulmuş ir erkegin herşyi eşinden beklemsi çok yanlış bu eş üzerine kaldırılamayak bir yük yükler,onun piskolojisini bozada bilir
nitekim Cenab-ı Hak Ayeti Celilesn de ;((Erkeklerin meşru surette kadınlar üzerinde hakları oldugu gibi ,kadınlarında onlar üzerinde hakları vardır)) buyurmuş
Dolayısıyle er kişi erligini yapacak hatun kişide hatunlugunu bilecek,yanisorumluluk iki tarfın(dogrumu?)

kendimce benim eksik kaldığım taraf bu.iyi niyetimle beraber çok şey bekliyorum sonra da hayal kırıklığına uğruyorum.

okuyan gözleriniz yorum yazan ellerinize sağlık..

RABBİM cümle kardeşlerimizi hayırlı zevc ve zevce ler nasip etsin..

amin ben zevcimden razıyım.inşaallah o da zevcesinden razıdır.

amin ben zevcimden razıyım.inşaallah o da zevcesinden razıdır.

aminn inşallah kardeşim hep öyle olalım...

Aile ve Çocuk

MollaCami.Com