Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

yas haritasi

oyumu bende kullandım...

18-23 yaş..

;) öndeyiz

:) :)birincilik 18-23 ün. :) :)

Ben yanlış yaş grubuna oy vermişim. ::) Ama Allah izin verirse o yaşlarımızı da görücez. O yüzden sorun olmaz inşallah. Ya da düzeltebilmenin bir yolu varsa yardımlarınızı da geri çevirmem ;)
Bence 40 yaşından büyüklerimizi bile yaşlı görmeyelim. Onlar sadece bizden daha olgunlar o kadar. Yoksa birçok konuda eminim onlar bizden daha aktif ve dinamik oluyorlar. İnsanın ruhu yaşlanmadıktan sonra yaşlanmak öyle kolay değildir. :)

::) forumumuzda genç kısım ağırlıklı gıbı gözukuyor

eh eh eh ben de ruh yaşımı oyladım çocuklar. ne güzel genç nesil akın etmiş. Allah cc sayinizi makbuk kılsın. ;) :)

8) 8) 8)birincilik 18-23ün kimse yan bile bakmasın!!!!!!!!! 8) 8) 8)

bende oyumu verdim kardeşlerim :)

18-23 maaşalah öndeyiz.

yaslaniyoruz :)

evet.. bu ankette üyelerin, oylarını değiştirme hakkı olması gerekiyor. :) sonuçta yaşlanıyoruz :(

geceleri sayıyo muyuz.....
muhabbetle...

geceleri sayıyo muyuz.....
muhabbetle...

ben saymadigim icin 24-29 bölümünü isaretlemeliyim diye düsünüyorum ;D

maşallah 18-23 yaş arası baya gencimiz varmış

40 tan yukarıda çok az var 1% :))))) miş

18-23 arası üyelerin fazla olduğunu görmek beni sevindirdi , o gruba ddahil olmamış olsamda :D,

aslında üyelerden çok çok fazla ziyaretçisi vardır bu sitenin, bence onların yaş harıtası çıkarılabilirse bu sonuçlar daha gerçekçi ve sevindirici olabilir. Yönetimimiz Anasayfa'ya yada Mollacami.com kısmına ziyaretçilerin de oy kullanabileceği bi anket koyarlar ise daha sağlıklı sonuçlara ulaşılabilir.

gerçi burda ki ankette bile birçok üye oy kullanmamış gibi geliyor tabi buda ayrı bi mesele ;)

bende oyumu kullandım.%15 dilimindeyim.

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com