Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Site idareci kardeşlerime.

S.a.

Değerli ağabeylerim,
ve kardeşlerim.

Müsadenizle bir mesle hakkında sizlerden istihamım olacak.

Sitede bir mesaj veya bir konu silinecekse,
mesajın veya konunun silinme, kaldırılma sebeplerinide belirtin.

Dolayısıyla bir hata yapılmışsa o hatanın tespiti olmadan telafiside mümkün olamaz.

Bir kardeşiniz ve mollacami gibi güzide bir sitenin yıllardır takipcisi olarak
sizlerden bu noktaya hassasiyet göstermenizi bekliyorum.

Cenabı Mevla yar ve yardımcınız olsun ...
Sevgi ve muhabbet ile.

A.s kardesim

Hatirlatma icin tesekkür ederiz.tüm yönetici kardeslerimiz tasima silme vs gibi islemlerde üyelerimizi bilgilendiriyor bu konuda hassas olmaya özen gösteriyoruz.uygun görülmeyen konular önce incelenip uygun bulunmazsa siliniyor ..
unutulanlar varsa bundan sonra daha dikkatli olunacaktir ..

evet şahsım adınada böyle, diyer arkadaşlarda mutlaka dikkat ediyorlardır
çünkü bu konu çok sık dile getiriliyor..

bu tür nezih ve güzel ortamlarda hiç bir zaman hiç bir kardeşimle zıt düşmek, çatışmak istemem
özellikle mod. olanlara zıt görüşlerim olduğunda söylemek yerine kabulleniyorum, kabullenmeye çalışıyorum
yanlış anlaşılmasın mod. oldukları için değil
bilgili oldukları için, buraya rasgele zeydün denk gele amrun hesabı yaparak değil seçilerek görevlendirildikleri için

yalnız

tüm yönetici kardeslerimiz tasima silme vs gibi islemlerde üyelerimizi bilgilendiriyor bu konuda hassas olmaya özen gösteriyoruz

bu konuda kimi yerde dediğinizin aksi olduğu düşüncesindeyim ...

sadece bu kadar söyleyeceklerim ...
'gereğinin yapılmasını ....' diye başlayan bir cümlede kullanmayacağım
çünkü eminim bunu yaptığınıza

bunu söylememin sebebi 2 gün sonra bu konuda bir sorun olur
ve bana 'niye daha önce söylemedin' denir ...
bu olmasın diye ...
Selametle ...

yukarıda belirttiğim görüş yanlışta olabilir
belki ben yanlış düşünüyorda olabilirim
ama doğruysa umarım bahsettiğim moderatör kardeşim görmez :)
içtende olsa bir soğukluk besleyecektir
ismini vermedim ama eğer böyle birşey varsa o zaten anlayacaktır ...
:)

Bir diğer ifadeyle neden silme yok

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,19778.msg206950.html#msg206950

Arkadaşlar yanıtla dediğinizde size 120 gün doldu diye bir uyarı gelmiyor mu üzerinden 9 ay geçmiş bir problemi tekrar neden gündeme getiriyorsunuz..

gereksiz konular yerine güzel konuları öne getirsek daha iyi olur kanaatindeyim..

açıkçası farketmedim 120 gün uyarısı kardeşim ...
yalnız benim yazdığım şeyde yeni bir problem ...
neyse gereksiz görüyorsanız sallayın ...
benim içinde çok önemli değil o zmn ..

Arkadaşlar yanıtla dediğinizde size 120 gün doldu diye bir uyarı gelmiyor mu üzerinden 9 ay geçmiş bir problemi tekrar neden gündeme getiriyorsunuz..

gereksiz konular yerine güzel konuları öne getirsek daha iyi olur kanaatindeyim..
yani arkadaşlar bu şu demek oluyor ne derseniz deyin hatta koro halinde söyleseniz bile silme butonu olmıycak... ;) güzel ellerinizi boşuna yormayın... :D

bundan iyi kanıt mı olur değilmi meymune kardeşim 9 aydır konu hala duruyor :D :D

Kardeşim bu sayfadaki hangi mesajdan çıkarttınki silme butonunu istediğimizi ?? :-\

Sitede bir mesaj veya bir konu silinecekse,
mesajın veya konunun silinme, kaldırılma sebeplerinide belirtin.

Mesaj silinsin, silinmesin, düzenlensin, ikiye bölünsün yönetici, admin veya mod. neyi uygun görüyorsa onu yapsın yalnız paylaşan kişiye haber verilsin

meymune kardeşim sizin imzanızda yazan şeyi istedim ben ...
Emeğe saygı ...

Ne hikmetse, son zamanda bu gibi şeyler ön plana çıkıyor. Bırakalım böyle olumsuz şeyleri
Bu gibi şeyleri veya mesajı silinen arkadaşlar varsa, bölüm sorumlusuna
özelden mesaj atıp halledilebilir... Tabiri caizse sabanı kaldıralım devam edelim...Yani Takılmayalım....
Ne buyurmuşlar büyükler, bu yolda tıkanma olmaz...

Bu yolda tıkanma olmaz

Çok güzel bir cümleydi teşekkür üçharfbeşnokta kardeşim..

Sanırım hhmercan kardeşimizin bir mesajı silinmiş ve haber verilmemiş belki ben yanlış anlamış olabilirim.

Bu gibi durumlarda adminimizinde belirttiği gibi gerekli hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz kardeşlerim.
İnsanlık hali belki unutulmuş olabilir (nadirde olsa) bu gibi durumlarda kardeşimizin belirttiği gibi bölüm moderatörüne özel mesajla durumu sorabilirsiniz.

Durmak yok, Yola devam ;)

:)

hepinizin söylediklerine amenna kardeşlerim ...
kusura bakmayın buradaki acemiliğimize verin ...

forumumuzda mesaj silme gibi bir durum yok. Modlarda silmiyor. sadece yazılar taşınıyor. ya da görünmezlik iksirinden nasipleniyorlar ;)

hhmercanın dediği gibi görünmezlik iksirini konuya içirmeden önce konunun sahibine haberdar edilmesi gerekiyor. zaten böyle bir kuralımız da var.. böyle bir durumda bize haber verilirse moderatör arkadaşımıza gerekli uyarıyı yapacağızdır..

kolay gele :)

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com