Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

SİTEMİZ HAKKINDA YORUMLARINIZ

SİTEMİZ HAKKINDA HANGİ YORUMLAR VAR

tek kelimeyle süper
başta kurucular olmak üzere emeği geçen herkezden Hz. Allah razı ve memnun olsun ...

Sanal dünyanın gulü :)

Buradan inveleyebilirsiniz...
http://www.mollacami.net/forum/index.php

ihya.com sitesinde (bunun kardeş sitesi oluyor galiba) namaz vakitleri yanlış verilmiş. mesela imsak vakti gaziantep için 04.06 olarak verilmiş 25 ağustos tarihi itibariyle oysa diyanet 04.20 olarak veriyor. bu bilinçli mi yapılmış yoksa dikkatsizlikten mi olmuş? Bir içtihata binaen yapılmışsa nedenini bilmek istiyorum yoksa hemen düzeltilmesini istiyoruz.

site süper de,

siirler bölümüne girdim, siir okumak isterken karsima "triumph" marka ic camasirinin reklami olarak ciplak kadinlar cikiyor.

reklammi yok baska, bu sayfaya böyle reklammi olur, allahinizi peygamberinizi severseniz yahu?

cok üzüldüm, anlatamam. hic olmadi.

kusura bakmayin, dost aci söylermis...

site süper de,

siirler bölümüne girdim, siir okumak isterken karsima "triumph" marka ic camasirinin reklami olarak ciplak kadinlar cikiyor.

reklammi yok baska, bu sayfaya böyle reklammi olur, allahinizi peygamberinizi severseniz yahu?

cok üzüldüm, anlatamam. hic olmadi.

kusura bakmayin, dost aci söylermis...

Sevgili kardeşim
O dediğin reklamlar google tarafinda takip edilip gönderilen otamatik mesajlardır.
Bölgelere özel reklamlarda cikiyor. Örnegin siz Almanyada girdiginiz icin otomatikmen Almanya IP sini taniyor ve Almanya ya özgü reklamlari ön planda cikariyor..
Eskiden bendede çıkardı sevgili suvari banladı, çıkmıyor artık
Gördüğünüz bir reklami bildirdin. Bu durumda ne yapacagiz. hemen yönetime bildirmek gerekiyor.
Suvariye=(http://www.mollacami.net/forum/index.php?action=profile;u=2)
Peki neyi bildirecegiz?
reklamin oldugu yerde cikan site adresini yazip bildirecegiz. www......com reklami sakincali ama cikiyor diyelim.
O adsresi bildireceğiz.
Vesselam

ihya.com sitesinde (bunun kardeş sitesi oluyor galiba) namaz vakitleri yanlış verilmiş. mesela imsak vakti gaziantep için 04.06 olarak verilmiş 25 ağustos tarihi itibariyle oysa diyanet 04.20 olarak veriyor. bu bilinçli mi yapılmış yoksa dikkatsizlikten mi olmuş? Bir içtihata binaen yapılmışsa nedenini bilmek istiyorum yoksa hemen düzeltilmesini istiyoruz.

O sahifenin altında gerekli açıklama yapılmış zaten...

site guzel hosda insanlar pek aktif deil... ve profosyenel bi eki olsa sorularimizi cevaplasa :) ben cok sorarim ve istisare yapararimda kusura bakmayin simdiden.... herkes katilmasini istiyorum ben ama ;(

site guzel hosda insanlar pek aktif deil... ve profosyenel bi eki olsa sorularimizi cevaplasa :) ben cok sorarim ve istisare yapararimda kusura bakmayin simdiden.... herkes katilmasini istiyorum ben ama ;(

Bence siz çok aktifsiniz. Kötü anlamda söylemiyorum, yanlis algilamayin lütfen.

Ama burada bulunan insanlarin da özel hayatlari var. Is, okul ve evlilik gibi gerçek hayatta olan seylerde çok vakit aliyor.

Örnegin bende bu siteye üye olduktan bir kaç ay sonra evlendim ve 1 yil gibi ara verdim. Simdilerde yine her gün ugruyorum. Yani belli olmuyor bu isler.

Sorulariniza gelecek olursak. Haklisiniz, herkes sorulara hemen cevap bulmak ister. Ama maalesef. Ya bilen kisi burada olmuyor, ya da burada mevcut bulunanlar cevabi bilmiyor. Benimde cevaplanmamis sorularim var hala :)

onceden psikolojik foruma takiliyodum cok aktif ama dini siteler oyle deil ... coluk cocukla ilginleyosa o yuzden belki yada calisanlar varsa....hakli olabilirsiniz

Hayır vakit almaz, tam tersine dinlendirir ve bilgilendirir.
Ayrıca biliyorum deyip bunun üniversitesini okuyanlar vebal taşıyorlar.
Günümüzde insanlar enternete takılıyorlar , hiç olmazsa iyi yerlerde bilgilerini çoğaltsınlar.
Hala soracak bir merciye ulaşma zorluğu var.
Hele diyanet kendine sorulan soruya tenezzül edip cevap vermiyor, niye?
Dizilere ayırılan vakite bakarmısınız?
Hele bayanların sorma yeri yok! Açıkça diyorum öğrenme maksadı ile nereye gideceğiz?
Burası iyi hiç olmazsa, görmeden bakışmadan, kimse kötü anlamadan sorabiliyoruz.
Birinden yardım istemiştim, o kadar muhtactım ki , o kadar kafamda biriken sorular vardıki?
Ama olmadı yanlış anlaşıldı, iyiki beni yönlendirdi hiç olmazsa, namazım.com, sorularla islamiyet derken, Molla camiyi kendim buldum.
Bittimi? Hayır bitmiyor ama arıyoruz kendimizce , Rabbim yardım etsin
Kül kedisi de aynı biliyorum zor, birne yanaşsan öğrenme amaclı insanlar hep yanlış anlar veya zorunluda olsa bir erkek ile görüşemezsin.
Lütfen hocalarımız var , biraz vakit ayırmak zor olmasa gerek ...sevap? sevap?
Acaba bu sevap değil mi? Bence dini vazifeleri yerine getirmekten de önemli.
Hz Ömer , birisi yanına geliyor bir fıkhı bilgi almak için konuşurlarken namaz saati geldi diye adamcagız kımıldayınca
dur diyor bu da namaz yani dini bir bilgiyi öğrenmek iştiare edip doğrusu araştırmak namaz kadar değerli...
Biraz biliyoruz deyip, dinle ilgilenen yok, ilgilenenlere de bakacak insan yok!
Sevap, günah demeyin yahu bıktım artık! Allah'tan bahseden kul yok!'
Alın cenneti sizin olsun! Rabbim seninle sohbetimiz bol olsun.
Neyleyim cenneti???? bilmek cennetten güzelmiş ;)nerden mi bilirsin?
Harikaydı, cenneti bilmem ama gördügüm sanırım cennetten güzeldi, neydi deyip durma, Hani hep bahsederlerya?
İyya'ke na büdü, iyya'ke nestein, bir saniye gösterildi o an dedim ki ''Rabbim bilmeyi isterim cennetten güzel bilmek'' garip işte ;) o andan beri deli gibi öğrenmeye çabalarım.
Rabbim yardım eder, bilirim.

Verilmeyen sorulara yanıtlardan yakınılıyor zannımca ;)
Evet sorular geliyor, soruluyor. Yanıt geç geliyor veya gelmiyor olabilir doğrudur.
Sizlerde takdir edersiniz ki vebal, günah ağır bir yüktür. Soruya cevap yanlış verildiğinde veya verilse ve yanlış cevap ile amel edildiğinde vebal, günah veren kimse üzerine olacak. Yani onu anlatmaya çalışıyorum fetva vermek o kadar kolay değil o fetva veren ilimler eskiden otuz senede okunurmuş dile kolay.
Soruyu soranı geçtik o soru ile sadece kişi amel etmeyecek şu an için üyemiz 36.220dir yarısı amel etse verilen cevabın durumunu sizin yüce takdirlerinize bırakır saygı sevgi hürmet ve dularımı sunarım

bide bi yorum yaptiktan sonra yanlislik yapabiliyoruz yorum icin duzenleme olsa cok iyi olacak

melissa sana tek bunu diyebilirim :) ben her siteye giriyorum islami ve hangisinin guvenilir oldugunu bilmiyorum...dolaysiyla hepsini geziyorum ayni soruyu soruyorum ve kalbimin fetvasini uyguluyorum istisare yapiyorum cok iyi bilen kisilerden, ama inan benim cevremde ilimsiz dindarlar dolu ornegin kilisieye gidip yaslilara yardim etme konusunda anneme sordum git dedi :)) bilmiyo ki ama benim icime kurt dustu ve her siteyi delik desik yaptim ve hic bi siteden bu konuda fetva alamadim. dolaysiyla bu konuda herkesin gorusunu aldim kalbimi dinledim uyguladim...bide fetva vermek bukadar zorken herkes site acmis fetva veriyo..napacaz :((( simdi ben dinimi nasil ogrencegim etrafimda bilincsiz inasanlar doluyken...mecbur siteler..

Onlara bakma, bana da kocan istemiyorsa namaz kılmayıver diyen oldu cahilin teki...?
Boşuna mı mücadele etti sahabi, namaz için , ibadetler için Allah'a iman için ...
Rabbime şükürler olsun ki bu devirde bile bana sahabinin imtihanını yaşattı.
Rabbim yüzümü kara çıkarma!
Anladım ki bu devirde dahi aynı mücadele edeceksin ama bilmezsen kandırırlar, uçuruma gidersin, onlara uyacağım diye.. o yüzden diyorum bileceksin, bilmelisin ... en azından bilmiyorsan bilene kadar kaçınacaksın..
Rabbim yardım etsin... Şems ne işin var? nerdesin? Bak işleri var Muhammed ümmetinin!
Bilirmisiniz ki o fetvaların hepsini, daha fazlasını veren Rabbim var ve onun elçileri hala var.
Açıkca diyorum yardım eden olmazsa, yardım edenler var o alemden ŞEMS gibi araştırdım gerçek
Kılıcından çıkan kılınc gibiler şu anda ulaşana MERHABA , duyanlara Selam sana da SELAM olsun
Ey insanların yüz akı!
kaldır peçeni özledim yüzünü
Deme sakın, bu alemde kalmadı yüzü
Deme, Muhammed ümmeti güldürür insanlığın yüzünü

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com