Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

yas haritasi

Yaşların buraya yazılmasını içimden bir ses dogru bulmuyor? ??? :-X

yasin yazildigi yok. sadece yas gruplari mevcut. ve anket www.zehirliok.com adresinde acilmis bir anketten alinarak olusturulmustur.

zehirliok.com sitesinde ziyaretcilerin yas, meslek, cinsiyet ve bir cok alanda anketleri yapilmaktadir. Niyeti farkli olan kisilerin mollada isi yok. Varsa da ensesine yapisiriz alim Allah..

gönlünüz ferah olsun. ;)

kardesler, su meseleyi bir irdeleyelim ne dersiniz.... kimseye ne yasi ile ne cinsiyeti ile ilgili olarak bir kastimiz yok...
sadece bilgilenmemiz icin, neler olabilir... benim sahsi düsüncem gerekli önlemler alinirsa hic bir sey olmiyacagi dogrultusunda...
mesela bir kisainin yasi ve cinsiyeti belli olsa , üyeler bile diger üyelerin profiline giris bildigim kadariyla imkansiz, yani msn adresleri sadece yöneticilerin bilgisinde... özel mesajlasmada yönetimin kontrolünde olunca kalan acik kapi varmi ? bence yok... ama varsa benim bilmedigim aciklarsaniz memnun olurum.... bir cok sitede avtarin yaninda yas gurubu ve cinsiyeti ile ilgili isaret oluyor... belki onlarda ya mahzurlar bilinmiyor yada o mahzur sandiklarimiz onlar icin önemsenmiyor...

Niyeti farkli olan kisilerin mollada isi yok. Varsa da ensesine yapisiriz alim Allah..

gönlünüz ferah olsun. ;)

oyumu bende kullandım........

Yaş guruplarının belirlenmesi güzel olmuş çünki beni anlayamacak yaşta olanlarla zaman geçirmekten hoşlanmam kimlik yaşı büyük olup beyin yaşı küçük olanlarda olacak galiba onlar bu uyugulamayı farklı boyuta taşıdılar onlar adına üzülüyorum

Yaş guruplarının belirlenmesi güzel olmuş çünki beni anlayamacak yaşta olanlarla zaman geçirmekten hoşlanmam kimlik yaşı büyük olup beyin yaşı küçük olanlarda olacak galiba onlar bu uyugulamayı farklı boyuta taşıdılar onlar adına üzülüyorum

Lütfen bu tür fikirlerinizi paylaşmanızı uygun bulmuyorum çünkü hakaret içerikli bir yorum yapmışsınız.Sonuçta yaş uygulamasını doğru bulmayan kardeşlerimizin düşüncesi de bir bakıma doğru olabilir ama anketin ne niyetle yapıldığı açıklanınca problem çözülmüş zaten..

:D genç grup çogunlukta sanırım ::) ;D

18-23 aldı başını gidiyo yavs :)

katılıyorm.demekki genelleme öyle.
bende kullundım

yalnız olmadıgımızı bilmek çok güzel.tşkkrlr.iyiki varsınız.

23 yaştan yukarısını yaşlı mı addediyosunuz kardeşim? :D :D :D şaka biyana bu anketin sitemizi ve potansiyelini daha iyi anlamak için gerekli ve faideli olduğunu düşünüyorum

23 yaştan yukarısını yaşlı mı addediyosunuz kardeşim? :D :D :D
;D sanırım biraz öyle oldu ::) ;D ;D ;D

akıl yaşta değil baştadır derler ama,

gençler yaşlıların tecrübesinden,ilminden

yaşlılarda gençlerin dinamizminden ve biliminden faydalansa ve gül gibi geçinip gitsek! şimdi olduğu gibi

akıl yaşta değil baştadır derler ama,

gençler yaşlıların tecrübesinden,ilminden

yaşlılarda gençlerin dinamizminden ve biliminden faydalansa ve gül gibi geçinip gitsek! şimdi olduğu gibi

tamam işte biz de öyle yapıyoruz zaten ;) 8)

oyumu bende kullandım...

18-23 yaş..

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com