Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Nisan Ayının Popüler Üyesi (katılım)

Görüntülenme oranı fazla oldu; ama bakalım oy kullanım oranları fazla olacak mı :)

iyiki bi yarşmaya katıldınız yahu...7 sayfa yazıstınız ;D

son bi gün mü kaldı janves kardeşim.öldürdünüz heycandan.artık şu yarışma bi başlasada bizde meraktan ölmesek. ;D ;D ;D ::) ;)

:D bende merak ettim
acaba kim 1. olacak ...

yalnız bu seçimin sonu kırgınlıkla, içten içe soğumalara sebep olmaz İnşallah :-\

ben etmiyorum tabiki aliemin kardeşim birinci olcak merkez destekli aliemin kardeşim hadi bakalım koyma meydanda kimseyi

:D bende merak ettim
acaba kim 1. olacak ...

yalnız bu seçimin sonu kırgınlıkla, içten içe soğumalara sebep olmaz İnşallah :-\

Yok yok olmaz merak etme. Hepimiz kendimizi bilen kişileriz. Bir yarışma için kırılmaca darılmaca olur mu :)
Foruma hareket olsun diye katıldık, fakat; baya bi hareket olmuş. Deprem gibi olmuş yahu, şiddetini siz tahmin edin artık :D

Hakeden arkadaşımız hangisi ise; O olsun İnşallah... :)

:)

Hakeden arkadaşımız hangisi ise; O olsun İnşallah... :)

:) İnşallah

janves kardeşim,yarışmaya sayılı saatler kaldı,geriye dogru saymaya başlasak olmazmı.10-9-8-7-6-5-........artık başlasın yarışmaaaa. ;D ;D ;D :D :D ;) ;)

haydin bakalım oylarınızı bekliyorum.eminimki sevindireceksiniz ::) ::) ;D ;D :D ;) ;)

haydin arkadaşlar yüzümü kara çıkartmayın. :-[ :-[ :'( :'( :'(

oyum FİRDEVS27 kardeşime.

şimdi nasıl kime oy verebileceğizki :-[

hepsi iyi hepsi birbirinden değerli

birine versek diğeri üzülür
diğerine versek biri üzülür :-[

her halükarda bende üzülüyorum ...

en iyisi ben oy kullanmayayım ::)

Oyumu firdevs27ye kullanıyorum...Hak eden kazanır inşaallah :)

ooooo olmazki ama diğer seçmenleri yönlendirmek gibi bişey.falana verin ben ona vereceğim gibi... ;D

muhterem kardeşlerim şuna buna demesek daha iyi olur diye düşünüyorum

vesselam

Yarışmalar

MollaCami.Com