Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Nisan Ayının Popüler Üyesi (katılım)

Aliemin kardeşim bu meydanlar da sakın tek kaldığını düşünme tamam mı kardeşim. Ben ayrıldım çünkü sana manevii destek için. Eğer aday olsaydım ikiside bizi yıkabilirdi. Buda sonumuz olurdu. Ama şimdi yıksak da yıkılsakda bir manevi destekçin var.

YILMA - KORKMA - HİZMETE DEVAM -

Ya bu aday kardeşlerimiz zaten hep popüler hala ne istiyorlar popüler olup napacaklar anlayamadım ki.

Ali Emin

İçindeki sesi dinle; en yenilikçi kim,en güzel konuları kim açmış,bu forumun dev'i olabilir!mesaj sayısı 9000 olabilir bu sayıya aldanma!.biz dev olamasakta bu yolda 4 nala at koşturan olabiliriz.mollayı en yükseklere çıkarmak ülkümüzdür...

Bir imza ancak bu kadar güzel olabilir. Taş bana atılsa da; helal be kardeşim. :D

Maşaallah 7 sayfadır atışıyorsunuz, Allahım muhabbetinizi daim eylesin. :D :D ;)

Maşaallah 7 sayfadır atışıyorsunuz, Allahım muhabbetinizi daim eylesin. :D :D ;)

Yarışma böyle devam ederse, konu görüntülenme rekoru kıracak. :)

Çok mu abartıyoruz ne :-\

Ama ben bitliyim ona göre ...bitlilere meyve varmı...su sabun promosyon falan :D

Asude, Leyya bizden korkup milleti bitlendirmek vazgeçmiş. İmza düzelmiş. ;D :D
En güzeli oldu. :)

Asude, Leyya bizden korkup milleti bitlendirmek vazgeçmiş. İmza düzelmiş. ;D :D
En güzeli oldu. :)

Molla'da bit salgını başlarsa Reis leyya'ya disiplin cezası verirmiydi acep ::)
Yeşillikte olsa bitlenmemeliyiz değilmi. :)

Bu arada sahidende
(Okunma Sayısı 1701 defa) olmuş :o :D

siteye gelen direk buraya giriyo olmalı. ;D ;D neymişim beaa.bi adaylık koydum,yılın rekorunu kırcak nerdeyse. ::) ::) ::) ::)

göz ettiniz bana hiç halim yok.oyüzden pek aktif olamıym. :-\ :-\ :-\ :P

nerde bu adaylar yaa aliemin kardeşim nerdesin

Yarışma böyle devam ederse, konu görüntülenme rekoru kıracak. :)

Çok mu abartıyoruz ne :-\

:-X ;) ;D8)

geldim geldim.medineli kardeşim burdayım.2 gündür memleketteydim seçim çalışmalarına katılamadım... ;D
kaldığım yerden devam...
:D

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

oylamaya 2 gün kaldı. katılmak isteyenler acele etsinler. oylama 15 gün sürecek. bu süre zarfında paylaşım artışı yaşanacağa benziyor : ) şimdilik aliemin kardeşimiz bu ay en fazla konu açan gibi gözüküyor. tabi sadece sayı değil, içeriğin de okuyana ne kazandırdığı çok önemli... katılan kardeşlerime canı gönülden başarılar. 2 gün sonra oylamada görüşürüz. : )

ben yeni konuyu arada sırada açıyorum.yeni konu açılmaya açılırda,arkalarda kalmış okadar konu varki.bende onları gün yüzüne çıkarıcam.hem çürümekten kurtulmuş olurlar böylece.sonuçta yeni bi konu ögrenilmiş olunur. ;D :D ;)

ben burdan yekili arakdasimdan rica ediyorum kim kac oy aldigini biz de gostersinler...iste su kisi birinci oldu tamam da kac kisi katilmis ...kac kisi kimse oy atmis dokuman olarak gormek istiyorum :)

Yarışmalar

MollaCami.Com