Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Nisan Ayının Popüler Üyesi (katılım)

Evet biz uslu adaylarız. Hiçbir kardeşimize zararımız dokunmaz. Hatta şakayla bile olsa; dua yerine geçebilecek bit gibi bir hayvanı hiçbir kardeşimize oy için asla konduramayız. Gülümseme

Haaa sessiz atın çiftesi pek olur dimi Meymune. Gülümseme Sırıtan

bu sözler de bize. Madem öyle bırakdım adaylığı. Popülerliği. Kısaca meydanı size terk-ü hal eyledim. Şimdi siz çalışın. Biz de başka şeylere çalışalım.

Oldu bu meydan da bize yer yok. İhvan abi bile firdevs27 ye attı ise oyunu ben yokum arkadaş.

bu sözler de bize. Madem öyle bırakdım adaylığı. Popülerliği. Kısaca meydanı size terk-ü hal eyledim. Şimdi siz çalışın. Biz de başka şeylere çalışalım.

Oldu bu meydan da bize yer yok. İhvan abi bile firdevs27 ye attı ise oyunu ben yokum arkadaş.

Neden üzülüyorsunki kardeşim.Maksat muhabbet olsun yeşillik farklı bir tat olsun.
Hem seçim bu özgür irade ile verilir zorla güzellik olmaz zaten bilirsiniz.
İhvan kardeşimizde dilediğine vermekte özgürdür.

Çekiliyorsunuz yani...tüh!! bir yeşillik gitti desenize... :-\ :)

Neden üzülüyorsunki kardeşim.Maksat muhabbet olsun yeşillik farklı bir tat olsun.
Hem seçim bu özgür irade ile verilir zorla güzellik olmaz zaten bilirsiniz.
İhvan kardeşimizde dilediğine vermekte özgürdür.

Çekiliyorsunuz yani...tüh!! bir yeşillik gitti desenize... Kararsız Gülümseme

Benim ne işim olur ki yeşillikle yeşillikle genelde manavlar uğraşır alır satar yemek yapar. ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::) ::) ::) ::) :-X :-X :-X :-X :-X :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Benim ne işim olur ki yeşillikle yeşillikle genelde manavlar uğraşır alır satar yemek yapar. ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::) ::) ::) ::) :-X :-X :-X :-X :-X :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Yeşillik diyince manav aklına gelen kardeşim güldürdün beni. :D
Bahar aylarındayız malumunuz her yer yeşillik ...
Ayrıca yeşillik berekettir ...
Cenneti hatırlatır... :)

Yeşillik diyince manav aklına gelen kardeşim güldürdün beni. :D
Bahar aylarındayız malumunuz her yer yeşillik ...
Ayrıca yeşillik berekettir ...
Cenneti hatırlatır... :)
ama Asude, medineli620 kardeşimiz arabistanda yaşıyormuş oralarda yeşillik yok'ki bol bol kum var yeşilliği ancak marketlerde bulabiliyorsun bizim buralardaki kadar da çeşit bulamassın bunun yanı sıra bizim de görmediklerimiz de var oralarda tabi kaldıysa ;)

Evet biz uslu adaylarız. Hiçbir kardeşimize zararımız dokunmaz. Hatta şakayla bile olsa; dua yerine geçebilecek bit gibi bir hayvanı hiçbir kardeşimize oy için asla konduramayız. :)

Haaa sessiz atın çiftesi pek olur dimi Meymune. :) ;D
hıııı hııııı :D ;D

Evet biz uslu adaylarız. Hiçbir kardeşimize zararımız dokunmaz. Hatta şakayla bile olsa; dua yerine geçebilecek bit gibi bir hayvanı hiçbir kardeşimize oy için asla konduramayız. :)

Haaa sessiz atın çiftesi pek olur dimi Meymune. :) ;D

tabiki bizimde hiç kimseye zararımız dokunmaz.helede mollalı ise asla.madem işin içine yeşilliği manavı kattınız bizde yeşil alanda yarışımızı sürdürürüz. ;D

biz istedikki biraz işin içine heyecan girsin.yoksa illaki ben kazanacağım davası gütmeyiz.firdevs kardeşim sen merak etme, bırak müslümanı biz başka bir dine mensup olan komşumuza bile zarar vermediğimiz gibi dinimizin icabı onu koruruz bile.. :D
icab ederse hem yarışa girer hemde oyumu kendimden başkasına eğerki hak ediyorsa inanınki verebilirim.ben yok bizler varız.kalın sağlıcakla... :) :)

demekki neymiş o zamn alieminde ayın üyesine vericek oyunu.yeşilik için .. ::) ::) ::) ::) ;D

ama Asude, medineli620 kardeşimiz arabistanda yaşıyormuş oralarda yeşillik yok'ki bol bol kum var yeşilliği ancak marketlerde bulabiliyorsun bizim buralardaki kadar da çeşit bulamassın bunun yanı sıra bizim de görmediklerimiz de var oralarda tabi kaldıysa Göz kırpan

muhterem meymune kardeşim buraları tam bilmediğiniz belli oluyor. Ben dünya da görmediğim bütün her şeyi burda gördüm. Marketlerde türkiyede görmediğiniz hatta ismini dahi duymadığınız meyveler var. selametle

muhterem meymune kardeşim buraları tam bilmediğiniz belli oluyor. Ben dünya da görmediğim bütün her şeyi burda gördüm. Marketlerde türkiyede görmediğiniz hatta ismini dahi duymadığınız meyveler var. selametle

bunun yanı sıra bizim de görmediklerimiz de var oralarda tabi kaldıysa ;)
orayı atlamışsın medineli kardeşim bin Ladinin (doğrumu yazdım bilmem) mekke-i mükerreme'deki marketlerinde her ikisine de gittim ama başka da varmı bilmiyorum bizim gerçekten bilmediğimiz meyver de var

Ne yarışma yahu. Beyaz bayrak açanlar bile oldu. :D

çokk tatlısınız ya hepinizde ;D ;D .....çekişmeye bakın hele ;D ;D katılan can kardeşlerime başarılar dilerim....

çokk tatlısınız ya hepinizde ;D ;D .....çekişmeye bakın hele ;D ;D katılan can kardeşlerime başarılar dilerim....

ya hu bu aliemindede ne laf var he.imzaya bayıldım süper olmuş.ama kusura bakmasın firdevste bende öyle bezecek bi halimiz yok.sende çene çok bizdede vakit çok.ne olursa olsun bu yarışmadan galip olarktan ayrılmak istiyorum... ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Yarışmalar

MollaCami.Com