Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN YARDIM EDİN...

Azıcık tebessüm ettirebildiysem sizlere ne mutlu bana... :D

nasıl korkarak okudum yüreğim ağzıma geldi. ::) bi yandan okuyorum bi yandan dua ediyorum :D Allahım nasıl güldüm sonunu görünce :D :D süper zekice ;) eyw.

Valla bende üzülüyordum keşke gidebilseydim diye ::) ;D

süperdi teşekkürler...

insan sonuna bir şaka diye yazar kardeşim :D

benim gibi geç anlayan insanlar sonra 5 dk bakakalır...zamanımı yediniz söyliyim ::)

Aramızda böyle tamahkâr arkadaşlarımızın olması ne güzel :D

Teşekkürler.

otomotiv sektörüyle beraber sizde baya bi zor durumda kalmışsınız anlaşılan kardeşim allah yardımcınız olsun :D

Bende ilk okumaya başlayınca çok üzüldüm acep yapabileceğimiz birşey var mı derken arabaları gördüm bir oh demeyle birlikte bayagı guldum kardeşim sagolasın :D :D

yüreğime sızı düştü :(

Allah iyi etsin sizi, ::)

ne kadar üzüldüm anlatamam......

şu an ise tam dayaklık bir durum söz konusu :(

yanınızda kim varsa benim yerime ensenize bir şaplak yapıştırabilir mi lütfen....... ;)

yüreğime sızı düştü :(

Allah iyi etsin sizi, ::)

ne kadar üzüldüm anlatamam......

yanınızda kim varsa benim yerime ensenize bir şaplak yapıştırabilir mi lütfen....... ;)
Başta ben de üzülerek okudum ama sonra baya güldüm.. :D en çokta cepni kardeşimin yorumu güldürdü sağolasın güzeldi ;)

SABAHTAN BERİ OKUMAYA KORKTUĞUM BİR KONUYDU.GERÇEKTEN OLUMSUZLIKLARDAN ETKİLENİRİM.HELE ELİMDEN BİRŞEY GELMİYORSA. :'( şimdi okudum ve öndeki arabaya talip oldum. >:(.sanırım ucuzdur kdv de düştü

bir de benim yerime :D

yokmu artıran mollacanlar.bnm yerimede diyen... :D ;D ;D ;D :D :D :D

Sağolun kardeşlerim sizler varken düşmana ne gerek.Sayenizde enseme tam 3 tokat yedim.dediğimde ne yalan var nede hilaf... :D :D :D :D

:D :D :D

ilginize teşekkürler...

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com