Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN YARDIM EDİN...

Biliyorum bu konu burada açılmalıydı ama inanın zor durumdayım, bu bölüm en çok ziyaret edilen bölüm olduğu için, buraya açarsam herkes belki yardımcı olabilir bu konuda bana diye düşündüm.

Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Maalesef ben ciddi bir mali kriz içindeyim. Ve artık tabir yerindeyse bıçak kemiğe dayandı. Bir sürü ödemem var fakat bunları karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim.

Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satışa çıkaracağım. Satış evin arkasındaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim.

Satışa çıkaracağım bir kaç parçalanın toplu fotoğrafını da ekliyorum,

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ RESMİ İNCELEYİNİZ...

Hay Allah iyiliğinizi versin kardeşim içim parçalana,parçalana okuyarak aşğı indim bir yandan da bu kardeşimize ne yapılabilir diye düşündüm :-\..
eeee bu kadar zor durumdaysan şu bir kaç parça eşyacık kelepir verilecek herhalde....
yaaa şaka biryana komik yazılara yazsan da okunurdu kardeşim ciddi ciddi okuyoruz >:( burda tövbe tövbe..

hakkınızı helal edin kardeşim.komik yazılara yazmış olsaydım açmadan ne olduğunu az çok tahmin edebilirdiniz.biraz inandırıcı olsun diye buraya uyarladım. :D

inanın bende bir anda ne olduki diye baya endişelnmiştim
şükürki şakadan ibaretmiş RABBİM hiç bir kardeşimizin ayana taş çalmasın...

Hay Allah ! iyiiğinizi versin kardeşim.

Bayağı endişendikten sonra latife olduğunu görünce sevindim.......

Kardeşim Allah iyiliğinizi versin çok korktum ne oluyor diye.
Gerçekten komik yazılara yazsaydınız böyle olmazdı, iyi akıl etmişsiniz. ;D 8)

Siz şimdi satın bu mallardan birazını en sona kalanlar daha da ucuzlar,haber verin onları da biz alalım. ;D

"Bahçemde satıcam gelebilir misiniz" kısmını okuyunca hemen inşallah bulunuğum şehirdedir gidebilirim dedim. ::) :D
Allah iyiliğinizi varsin kardeşim. Rabbim hiç bir mümin kardeşimizi zor durumda bırakmasın

içim bi tuhaf oldu yaf ;D ;D

...bi kaç parça!!!!!!!
..arka bahçe!!!!!!!

aliemin kardesım biliyosunuz düşenın dostu olmaz.. :(
siz şu bi kaç parcayı satadurun ,
ben bu ARKA BAHCE nın arkasında bulundugu ewı
hayrına rıca edeyım..

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ne dıyeyım helal olsun
çok zekıce.... :D :D
aklınıza fikrinize elinize saglık olsun... :)

içim parçalandı ya....saftirik bende aşağı inerken diyom..hatim neyim indiririz artık kurtulsun diye ;D ;D ;D ;D
ömrüne bereket kardeşim...
mollamın canlarını Rabbim ne maddi ne manevi derde ..sıkıntıya sokmasın .... :)

1 : 0 öndesin aliemin...

bildigim halde yakalandim tuzagina... yani yedim harbiden... ama hazmi kolay oldu ;D

tesekkürler

nasıl üzülerek okudum bilemezsiniz bizi fena avladın aliemin kardeşim helal olsun ;D ;D

Hay Allah ! iyiiğinizi versin kardeşim.

Bayağı endişendikten sonra latife olduğunu görünce sevindim.......

hakkınızı helal edin resmi falan görmeden ne şimdi bu diye bi hayli kızmıştım yok artık diye ama...
resmi görünce:)

allah yardım etsin kardeşim bilirim zor şeyler ama sabır et allah sana tekrar aski zenginliğini verir yardım edecekdim ama hani ne derler ölmüş eşek kurttan korkmazmış

param yokki alayım bi tane ama sen üzülme elbet alan olur kardeşim allah yardımcın olsun

Birde merak kötü bir şey derler. Merakıma yenik düştüm ve yazının sonuna baktım ;D
İyiki de öyle yapmışım :)

İlginç Komik Resim ve Yazılar

MollaCami.Com