Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bunamamak için örgü örün!

güzel bilgilerinle bilgilendirdiğin için teşekkürler kardelen ;)

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...

paylasım icin tesekkurler kardesim ben zaten boooool booool kitap okuyorum... ;D

ben çok amaçlıyım valla,dikiştende anlarım,kendim diker kendim giyerim,çantalarımı kendim tasarlarım,yeni yaptıgıma bayılıyolar,eski evrak dosyasından yaptım,takıda yaparım,kuaförlügümde var,resimde yaparım,kendi çapımda şiirde yazarım,dekorasyondanda anlarım,tasarımda var.yani çok amaçlı işte...ben hiç yaşlanmam o zamn desenize. :D :D :D

askama hazırlan kahve içmeye geliyoruz ne zamandır bu kadar marifetli gelin istiyodum gerçi oğlum ,12 taşında ama ;D hem büyütürsün,hem oğlum zengin olur... ;D(affına sınarak mizah olsun ,takılıyorum;))

Hay maşaallah. Desenize mollamızda hep dinamik üyeler olacak. Yaşlanmayan üyeler molla da 8)

Hepiniz harikasınız :) :D ;)

askama hazırlan kahve içmeye geliyoruz ne zamandır bu kadar marifetli gelin istiyodum gerçi oğlum ,12 taşında ama ;D hem büyütürsün,hem oğlum zengin olur... ;D(affına sınarak mizah olsun ,takılıyorum;))

Geç kaldın meymune kardeşim... ;D ;D
Bizim buralarda oğlan küçük, kız büyük oldumu zengin olurlar denilir. Sizin yorumda da görünce çok güldüm. Allah iyiliğinizi versin. :D
Beni güldürdünüz Allah (c.c)'de sizi güldürsün. ::)

malesef geç kaldınız da.ben size kız yetiştirrim merak etme sen.ama yine sen gel,ben sana bi tas soguk su ikram ederim.(yaşasın kötülük yaşasın elma şekeri.)

Konuyu daha fazla dağıtmayalım olur mu :-[ ::)

eh artık ne yapalım bu saatten sonra bir tas soguk su'yu içeyim barim :D
(yaşasın kötülük yaşasın elma şekeri.) ;)

sn kardelen bir 10 dakikalık girip bunca iş arası örgü örün bunamayın yazısını görünce pek bir güldüm çok yaşayın,

örgüden başkası kurtarmıyor mu acaba?

Hep beraber yaşayalım sn cepni.

Örgü diye nitelendirilmiş ama bence, herhangi bir hobi de olabilir. Hadi hanımlar örgü örer, beyler ne yapsın mesela, dimi ama :D

Beyler dee elektronik işlerle uğraşabilirler, tamir işleri bir bakıma, arabalarının bakımıydı, bahçe düzeniydi vs. eminim sizlerin aklına daha üretici fikirler geliyordur.
Hanımlar da illa ki örgü örecek değil. Günümüzde herkese hitap eden hobi tarzları var. Leyya kardeşimiz de bunların birçoğuna değinmiş zaten. Ama hepsi de incik, cincik işler :P

Velhasıl; ne demiş eskilerimiz;

Ayağını sıcak tut,
Başını serin.
Kentine bir iş bul,
Düşünme derin,derin...

Ne de güzel demişler. Çok severim bu maniyi, pekte manidardır hani :)
Olayın özü manide olsa gerek ;)

Güncel Haberler

MollaCami.Com