Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ATV'NİN SKANDAL DİZİSİNE TEPKİ YAĞIYOR

ATV'NİN SKANDAL DİZİSİNE TEPKİ YAĞIYOR!

''Dini değerlere saygı yayın anlayışımızdır'' diyen bir patronun sahibi olduğu Atv kanalında dini değerlerimiz ile bağdaşmayan, şirk ile dolu bir dizi yayınlanıyor.

Dizinin adı 'Selena' ve dizinin konusu şöyle anlatılıyor: Kötülerin temsilcisi Hades ve köpeği Belarus dünyada kötülüklerin artması için çaba harcarken, iyilerin dostu ve yardımcısı Selena çaresizdir. Çünkü el ele vererek kendilerini dünyaya insan kılığında davet edecek üç masum kızı bulamamıştır. El ele verecek ve Selena'yı çağıracak bu üç küçük kız Selin, Leyla ve Nazlı'dan başkası değildir. Selena'nın onlara ihtiyacı var? Dünyadaki iyi insanların da Selena'ya.

Dizi burada anlatıldığı kadar masum değil.Aksine tam bir skandallar yumağı.Şimdi bu skandallardan bazılarını zikredelim:

1) İyiliği temsil eden Selena ve kötülüğü temsil eden İblis karakterleri 'yüce Onos' dedikleri (haşa) ilah yerine koyulan bir varlığa hesap veriyorlar.
Dizide ki 'Onos' adındaki varlık her istediğini yapma yetkisine sahip.İstediğine sihir gücü veriyor, istediğinden tekrar alıyor.İyilik yapana mükafat, kötülük yapan iblise de ceza veriyor.Yani anlayacağınız ilah yerine koyuluyor.

2) İyiliği temsil eden yarı çıplak 'Selana' adındaki karakter melek yerine koyuluyor.İnsanların arasına girmek için insan kılığına bürünüyor (muş!!!) , göğe çıkıyor, gökten iniyor.... (Meleklerin çıplak ve dişi olduğunu bilinçaltına sokmaya çalışıyorlar)

3) İyilik yapacak olan yarı çıplak 'Selena' yukarıda isimleri zikredilen yaş ortalaması 10-17 olan üç kızla beraber partilere katılıyor, içkiler içiliyor.Bu dizi ile çocuklar ahlaksızlığa ve haramlara meylettiriliyor.

4) İlim ve bilimin ismi olmayan dizide küçük çocuklar cinsellik üzerine yoğunlaştırılıyor.Yaşları çok küçük olmalarına rağmen erkek arkadaş, sevgili derdine düşüyor, süslenmekten, makyaj yapmaktan geri kalmıyorlar.

5) Dizide öne çıkan bir hususta 'yoktan var etmek!' Selena, iblis ve Onos karakterleri istediklerini istedikleri anda meydana getiriyorlar.Öyleki zamanı geri getirip değişiklik bile yapıyorlar.

6) Senaryo gereği İblis denilen hades karakteri cehennemden suçluları çıkarıyor, dünyaya geri salıyor.

Dizinin sadece bir kısmından aldığımız bu ayrıntılar tehlikenin ne kadar büyük olduğunu göstermeye yeter ve artar bile.
Bir taraftan çocuklarımıza cinsel hassasiyet aşılanırken diğer taraftanda maneviyatları hedef alınıyor.
Dini inançları zedelenirken, beyinleri ve bilinçaltları batıl düşünce ve hevesler ile doldurulmaya çalışılıyor.

Bu ahlaksız dizi yetmiyormuş gibi şimdi de 'KAYIP PRENSES' adında aynı versiyonda yeni bi dizi daha gösterime giriyor.
Atv yöneticilerinden bu dizilere son vermesini ve yayından kaldırmasını rica ediyoruz.

Bu diziler çocuklarımızın ve yetişmekte olan gençlerimizin dini inanç ve ahlakında çok büyük ve kötü tahribatlar yapmaktadır.Dolayısı ile biz müslümanlara vazife düşmektedir.

Eğer ben daha hassasım diyorsanız Atv'nin sitesine girerek üst köşede bulunan iszleyici temsilcisi seçeneğinden tepkinizi ortaya koyunuz.

Bunları yaptıktan sonra, 'ben dahada hassasım ve ben bütün seçenekleri değerlendireceğim' diyorsanız Rtük her türlü şikayeti kabul ediyor ve önemle dikkate alıyor.
Rtük Tel: 444 11 78
Atv Tel: (0212) 354 30 00
Atv Faks: (0212) 354 39 11

Tepkimizi koyalım.İnşallah bir hayra vesile olalım...

Bu tepki de emri bil maruf nehyi anil münkere girer. Bilgi için teşekkürler, en kısa sürede rtük aranır ve duruşumuz belli olur.

çocuğu olupta bu tip dizilerden müzdarip olmayan yoktur...ATV nin el değiştirmesi,yle beklenilen olmadı malesef ......muhafazakar bir yapıya sahip ÇALIK lar gurubunun önlem alması lazım. ,bu tip dizilere açık olması vebaldir...

güzel bir konuya değmişsiniz malesef iyi bir aile yapısının oluşması için böyle dizileri izlememek lazım çünkü bu ve bunun gibi diziler toplumun ahlak yapısını bozuyor.özellikle bayanların çok dikkat etmesi lazım çocukların gelişiminde annenin rolü çok büyüktür.çünkü her çocuk islam fıtratı üzerine doğar anne baba ise onun gelişiminde enbüyük rolü oynar.saygılar

çok güzel noktalara parmak basarak, önemli bir konuya değinmişsiniz, teşekkürler. bu saçmalıklardan dolayı ben o dizi yayınlandı yayınlanalı hiç izlemedim. ancak hatalıyım ki yıkanan genç beyinleri düşünemedim. şu andan itibaren bana dokunmayan yılan bin yaşasın tavrımdan vazgeçerek tepkimi sergileyeceğim. gençliğimizi ve dinimizi kaybetmemek adına bende adımlar atacağım. bu konuyu gündeme getirdiğiniz için tekrar teşekkürler

Bu tepki de emri bil maruf nehyi anil münkere girer. Bilgi için teşekkürler, en kısa sürede rtük aranır ve duruşumuz belli olur.

hocam size katılıyorum ve şimdi tepkimi ortaya koyuyorum.

Gerçekten de öyle çok önemli bir konuya değindiniz, zaten bu tip diziler çocukların psikolojisini altüst eden, çocuğu olmadık saçma sapan hareketlere iten en büyük etken rolünde.
Tamamiyle dinden uzak ve ahlak dışı olan bu tip dizileri çocuklardan uzak tutmak dileğiyle...
Bizler de elimizden geleni yapacağız İnşallah...
Haber için ve irtibat kurabileceğimiz telefonlar için çok teşekkür ederiz...

Tepkimizi Gösterdik,teşekkurler ihvan kardeşim

Arkadaşlarımın her yazdığı kelimeye sonuna kadar katılıyorum bu millet küçüklerimizi zehirlemeyi ele alarak bir nesil yetişmeden onu köreltip kendine çekiyor arkadaşlar burda anne ve babalara çok büyük sorumluluklar düşüyor eğitim yaşı 0,7 yken şimdi 0.6 ya çekildi bencede bu 0,3 çünkü çocuklarının kişiliğinin oturması vede bembeyaz olan beyinlerinin karalanmasıdır bizler eğitimi okula bırakmadan dini ve ahlaki tüm terbiyeyi evde nkendimiz vermeliyiz aksi taktirde gözümüz gibi koruyup kolladığımız yavrularımızı kendi saflarına çekmek için mücadele eden binlerce insan var şeytan bile ilşini aksatmadan yapıyor herkes yavrusuna kendi eğitimini aşılarsa bunuda kolay kolay kimse ıkamaz ve bu tarz dizilerede belki bu kadar ilgi olmaz.böyle bir konuya değindiğin için allah razı olsun kardeşim.

Allah (c.c.) Razi olsun.. ::)

ATV Yİ SİLDİM....Çalıklar alınca çok ümütlenmiştim...huysuz virjin diye ,çok tehlikeli.ve ahlaksız programı orada görünce...sildimmmmmmmmmmmmmmmm.

çok güzel bir konuya değinmişsiniz teşekkür ederiz.. gerçekten çocuğu olupta bu dizilerden muzdarip olmayan yok.. zaten çocuklara söz dinletemiyor aileler çoğu zaman..
inş. bu ve bu türde olan diziler biran önce kaldırılırda sıkıntıdan kurtuluruz..

sağol ihvan. önemli bir konuya değinmişsin. sadece atv mi hangi kanal düzgün ki? asıl yapmamız galiba komple tv denilen aptal makinasını evimizden atmamız olacak

sağol ihvan. önemli bir konuya değinmişsin. sadece atv mi hangi kanal düzgün ki? asıl yapmamız galiba komple tv denilen aptal makinasını evimizden atmamız olacak
..........HAKLISIN...TV LER çirkefleşmiş......haberlere bile bakılmıyor...

Arkadaşlarımın her yazdığı kelimeye sonuna kadar katılıyorum bu millet küçüklerimizi zehirlemeyi ele alarak bir nesil yetişmeden onu köreltip kendine çekiyor arkadaşlar burda anne ve babalara çok büyük sorumluluklar düşüyor eğitim yaşı 0,7 yken şimdi 0.6 ya çekildi bencede bu 0,3 çünkü çocuklarının kişiliğinin oturması vede bembeyaz olan beyinlerinin karalanmasıdır bizler eğitimi okula bırakmadan dini ve ahlaki tüm terbiyeyi evde nkendimiz vermeliyiz aksi taktirde gözümüz gibi koruyup kolladığımız yavrularımızı kendi saflarına çekmek için mücadele eden binlerce insan var şeytan bile ilşini aksatmadan yapıyor herkes yavrusuna kendi eğitimini aşılarsa bunuda kolay kolay kimse ıkamaz ve bu tarz dizilerede belki bu kadar ilgi olmaz.böyle bir konuya değindiğin için allah razı olsun kardeşim.

Güncel Haberler

MollaCami.Com