Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mouse sürekli hareket ediyor.

Herhangi bir yere tıklıyor mu, yoksa yalnızca titreme ve kayma türü hareketler mi? :)
durmadan sağ sol ::) sanki ben sola çekerken başkası sağa çekiyor :o

Optik mouse kullanıyor olsanız (A4tech özellikle) mouse sorunlu, diyebileceğim; ama laptop'a takılı bir mouse dahi yok. Dolayısıyla sorun mouse'den kaynaklanmıyor. İmleç bilinçli bir şekilde hareket ediyor ise "prorat" olduğunu düşünüyorum. Bilgisayarınızda "prorat" sunucusunun olup olmadığını anlayabilmek için görev yöneticisinde:

client.exe
down_server.exe
prorat.exe
prorat_client.exe
server.exe

işlemlerinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Nasıl yapacaksınız? Görev yöneticisini açmak için ctrl+alt+del tuşlarına birlikte basmamız yeterli. Karşınıza çıkan pencerede üst sekmelerden "işlemler" sekmesine gelin. Alt alta bir sürü çalışan uygulama sıralanacaktır.

Üstte yazmış olduğum uygulamaların bu listede olup olmadığını kontrol edin. Şayet var ise silme yöntemini de burada belirtirim inşaallah...

anti-spyware bulundurmak bu yönden faydalı. :)

Doktor teşhisi gibi olmuş ;D

Doktor teşhisi gibi olmuş ;D

:D

İnşaallah yanlış bir teşhis olmaz... ::)

Faruk kardeşim Hz ALLah razi olsun.Bilgisayarımı tüm gün boyunca kapattım açtığımda düzelmişti. :-[ Bu sorunu zaman zaman yaşadıysamda hiç bu kadar uzun sürmemişti.Her ihtimale karşı dediğiniz yerlere baktım fakat yazdıklarınızı bulamadım.(Normalde mause problemi yaşarken bakmam mümkün değildi)Yinede yardımcı olmaya çalışan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.İnşaallah tekrarlanmaz.

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com