Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Makyajla gelen günahlar

elbette tasvip edilesi bir durum değil...
ama dindarım diye ortalarda coşan birtakım erkek kardeşlerimizde
eş olarak eleştirip yerden yere vurdukları bu tarz kızlarımızı seçiyorlar...
bilinçleşmemiş bazı kızlarımızda şekil bu diyerek yozlaşmaya ayak uyduruyorlar...hülasa...birazda erkeklerimizde bu konuda kabahat var...

Doğru söze ne denilebilir ki. :(

emeğinize sağlık
çok önemli bir konuya değinmişsiniz
tşklr..

emeğinize sağlık
çok önemli bir konuya değinmişsiniz
tşklr..

evet haklısınız kardeşlerim hata tek taraflı değil.bizde bize düşen hatamızı kabul ediyoruz.şahsen ben bir erkek olarak onlara pantolonu müsaade eden erkeklerini esefle kınıyorum ve diyorumki bu nasıl müslümanlık.eşini öyle gezdiren erkeklere sesleniyorum.eşiniz öyle giyindiğinde yabancı bir erkek gözüyle bir önden birde ardından şöyle bi süzün bakalım düşünceleriniz nasıl olacak...Hakkınızı helal etmeniz dileğiyle...tüm okuyanların gözüne sağlık...

Böyle bir konuya değindiğiniz için çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun kardeşim sonuna kadar katılıyorum güzel kokmak illada parfümle olmuyor yeterki temiz olun sabun kokun emeğinize sağlık.

sağol ravzahamza kardeşim.

emeğine sağlık gerçekten güzel bir konuya değinmişin...

okuyan gözlerinize sağlık...

Rabbim böyle dünyalık sevdiklerimizden feragat edebilecek kadar bizde ki İSLAM SEVGİSİni arttırsın. Amin...

selam aleykum
allah razı olsun
selametle

Allah razı olsun tam bende böyle ikaz edici bi konu arıyodum isabet oldu çok teşekkürler paylaşım için..

Rabbim böyle dünyalık sevdiklerimizden feragat edebilecek kadar bizde ki İSLAM SEVGİSİni arttırsın. Amin...

Allah razı olsun
selametle

Eline, emeğine sağlık kardeşim.
Allah razı olsun.

Allah razı olsun kardeşim ..
müsade ederseniz bilgisayarıma almak istiyorum ...

eyvallah...

Allah razı olsun.okuyan gözlerine sağlık...

Fıkıh - İlmihal

MollaCami.Com