Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Virus

tarihi seçtikten sonra 2 kez ileri deyeceksiniz kardeşim ondan sonra oturumunuz kapanıp sistem geri yükleme ekranı açılacak yüklendikten sonra o tarihdeki şekilde açılır..

1. tiklamamda ileri gitti. 2. tiklamamda yani confirm yazan sayfada ileri gitmiyor.

ileri dediğinizde herhangi bir sayfaya gitmiyecek oturum kapanması lazım..

o şekilde olmuyorsa f8 e bastığınız yerde güvenli kip yerine çalışan en son iyi ayarlarınız kısmını da seçebilirsin..

Oturum kapanmiyordu.En son iyi ayarlarimdan girdim.
Ama ne yazikki ekran hala donuyor.

ekran hemen mi donuyor.
oradan da sistem geri yüklemeyi bi deneyebilirsiniz..

Ekran acilinca bir cok uyari geliyor, uygunsuz program var diye. Sonra donuyor. Veya bazen hemen donuyor.
Oradan sistem geri yuklemeyi nereden yapiyoruz?

Uygunsuz olanlar var diyor ekran acilinca hemen donmazsa eger.

çalıştıra bunu yazın sistem geri yükleme çalışır kardeşim..
restore/rstrui

Yine ileri tiklyinca oturum kapanmadi.
Antivirus yukleyebilsem bilgisayarin onceki viruslarinida temizlermi?

güvenli kipte açınca da kilitleniyor mu hata veren programları oradan da kaldırabilirsiniz

guvenli kitle actigimda indirilen programlarda sakincali program goremedim. Ama ekrani actim 35 hatta bazi sayfada daha fazla trojen oldugu yaziyor. Anti virus bulup yuklemeye calisiyorum su anda.
Allaha sukur bilgisayar biraz kendine geldi. Internete girebiliyorum.Kendi bilgisayarima ucretsiz yukledigim anti viruslar hep ucretli olmus.Sizin link vermeniz uygun olurmu?
Yardimlariniz icin Allah razi olsun.

cümlemizden razı olsun..
hangi virüs programını indirmiştiniz kardeşim..

Avira anti vir..

o program iyi değil kardeşim kaspersky yada nod32 tavsiye ederim..

Tesekkurler...
Her hangi bir siteden yuklemeye calisirken bilgisayari daha kotu hale getirdim az once. :-[
Butun islemler bastan yani....
Neyse Hz. Allah razi olsun. Hakkinizi helal edin. Cok vaktinizi aldim.

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com