Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bu böcekleri gördükten sonra da kola için de göreyim sizi...

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler leyya

okudugun için ben tşkkr ederim sevgili gülsena.... :D :D :D :D :D :D

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler leyya

zaten içmiyorum ama içtiğim günleri düşündükçe midem bulanıyor.. :(

insan zevklerinden vazgeçebilmelidir, herşeyin başı sağlık. değerli paylaşım için teşekkürler

Almıyoruz çok şükür. Teşekkürler...

Amerika kolayi bize gondermis,kendileri tonlarca sut tuketiyorlar.Eve gelen misafirlerine bile sut mu meyve suyumu alirsin derler, ya bizde nasil?hic sut ikram eden kimseye rastlamadim fakat kola getirenleri cok gordum...koyumun guzel insanlari bile artik mis gibi sutu birakip kola iciyor.icmeyenlere ne mutlu! paylasim icin tesekkurler :)

o zaman neymiş biz artık cola içmiyoruz....
colayı bıraktım içmiyorum yada bunları gördükten sonra içmicem diyenler el kalldırsın bakim... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bilgilendirme için teşekkürler leyya kardeşim. Ayran varken kolada neymiş değil mi? :)

Şüpheli olan her maddeden uzak durmak en iyisi, Rabbim muhafaza buyursun...
Hem zaten ham ana maddesinin sadece Amerika'da bulunması içinde neler olduğunu belirtmez mi ::)
Pislik=Amerika :D

Paylaşımın için teşekkürler Leyya... :)
Önemli olanda RABBİM için severek yaptığımız yanlışlardan nefsimizi sıyırmaktır.Bunu vede bunun gibi şüpeli şeyler evimin eşiğinden giremez ;D ;D

o zaman neymiş biz artık cola içmiyoruz....
colayı bıraktım içmiyorum yada bunları gördükten sonra içmicem diyenler el kalldırsın bakim... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ellerine sağlık leyya kardeşim paylaştığın için teşekkürler :)

okudugun için ben tşkkr ederim kardeşim.... :D :D :D :D :D :D

saglıklı yaşam adına ve fiziki olarakta olumsuz etkı ettıgı ıcın 2 yıldır kola ıcmıyorum hamburgerın pizzanın yanına ayran ıstıyorum cokta guzel oluyor ;)

oda güzelmiş.oh oh ne güzel. :) :) :)

Güncel Haberler

MollaCami.Com