Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Obama'nın ilk atadığı kişi: YAHUDİ !

Uzlaştırma adı altında "Ermeni Soykırımını tanıyarak" Türkleri yok sayarak mı uzlaşma sağlayacak ???

Buda onun 'uzlaşma'dan ne anladığını göstermiyor mu zaten :) ;)
Ve bütün yönetim siyaseti de böyle değil midir?

Siyaset adamlarını geçelim normal hayatına bir göz at. Bir okul müdürü dahi 'uzlaşma' adı altında kendi isteklerini dayatmıyor mu aslında? Koltuğuna oturur oturmaz kendi eşrafı ile anlaşmıyor mu bir takım işler için? Bir kısım eğitim görevlilerini saf dışı etmiyor mu (her ne kadar kaliteli eğitim versede!)? Bir çok öğrenciye eziyet etmiyor mu kendi 'uzlaşma'sını uyglama noktasında?
Ve bunun gibi bir çok soru işareti yazılabilir, bir çok örneklendirmeler yapılabilir değil mi :)

İnşallah hayallerimizde var olan temiz siyaseti biz ve bizden sonra gelecek olan nesil oluşturur.

Ama ben pek ümitli değilim ne yalan. Çirkin bir dünyanın heva-hevesine kapılan bir insan ne denli güzel işler/yönetimler yapabilir ki? Haydi yapanlar oldu diyelim ne derecede etkili olabilir ki? Haydi etkili oldu diyelim ne kadar sürebilir ki ya da ne kadar izin verilir ki?

Ne kadar çok konuşmak istiyormuşum yahu ::) Neyse demiştimya yagâne silahımız; duamız...
Din-i Celil-i Mübine zarar veremezlerya zaten, bizler de dualarımızla buna müsade etmeyeceğiz ve bu şekilde kendi safımızı belirlemiş olacağız. Mevla'm yardımcımız olsun...

Güncel Haberler

MollaCami.Com