Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

yazılarımı nasıl buluyorsunuz

Kırılmadım,merak etmeyin,Doğru söylediniz, :)

Ben biraz sabırsık yaptım,o yüzden :)

Herkese Hayırlı İlim,diliyorum :)

Geri dönmenize memnun olduk :)

Sağolun... :)

Yazarlar kırılgan olur.Bu kırılganlıklarını kalemleriyle paylaşırlar ve kağıt en güzel eştir onlara.siz kağıdınızı buraya aktarın.biz sadece seyirciyiz kardeşim.siz yazın ama birine beğendirmek için değil.siz sadece yazın hayalinizi paylaşın bizimle.beğenen içinde hissetsin beğenmeyen de söylesin.

Daha önce belirtmiştim düşüncemi.hatta size ilk yorumu yapan sanırım bendim.ben güzel buldum.bir yazıyı sadece hissel bakımdan eleştirebilirim.biçimi,dilbisi bakımından eleştirmek için donanım sahibi değilim.burdaki insanlara kırılmayın hepsinin yüreği çok geniş ve güzeldir.sizi asla ezmek için veya kırmak için birşey söylemezler.devam edin ayrıca eleştirileri değerlendirin derim...

beğenen beğendiğini söylerse motive edici olur,hatalarımı da söylerlerse yapıcı eleştiri olarak sevinirim :)

İlk sayfadaki yorumunuzu okuyunca 'Hakikaten gitti mi acaba?' diye düşündüm ve son aktif olduğunuz güne baktım diğer yorumları okumadan.Burada kalmanıza sevindim,Mollacami'yi bırakmak o kadar kolay olmaz kardeşim ;)
Konunuzla ilgili yorum yapmadım çünkü yapmanız gerekenler açık ve net belirtilmiş :)

mine biraz okumaya ağırlık vermelisin çünkü okudukça kelime hazinesi gelişiyor ve ahenkli cümleler en can alıcı şekli ile kendiliğinden satırlara dökülüveriyor genele bakınca azıcık ibtidai ama benden güzel yazdığın gerçek başarılar dilerim kardeşim...

yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim,okumaya ağırlık vereceğim,düşüncelerinizi paylaştığınız için çok sağolun..

mine kardeşim yazılarının devamını bekliyoruz zamanla daha ii olucağına inamıyorum ::)selam ve dua ile ;)

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com