Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

TeamViewer Uzak masaüstü proğramı

TeamViewer kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi ve aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır.
TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Veri transferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir.

Özellikler:

Yükleme yapmadan uzak masaüstü erişimi
TeamViewer ile internet bağlantısı sayesinde dünyanın her hangi bir yerindeki bir bilgisayara başka yükleme yapmadan ve güvenlik duvarı sorunu çıkarmadan erişim yapabilirsiniz.
Dosya Transferi
TeamViewer bilgisayarınızdaki dosyaları karşı taraftaki bilgisayara yollayabilir yada karşı taraftan kendi bilgisayarınıza dosya taşıyabilirsiniz.
Güvenlik Duvarının arkasından çalışır
Bir çok uzak masaüstü yazılımı güvenlik duvarları yüzünden erişim güçlükleri çeker. Ancak TeamViewer ile endişe etmeye gerek yok. Çünkü TeamViewer güvenlik duvarı arkasından çalışarak bağlanılacak bilgisayara bağlanmanın yolunu buluyor.
Yüksek Güvenlik Standardı
TeamViewer Oldukça güvenli bir çözüm ortağıdır. Güvenlik kanalları RC4 kodlamaları ile korunmaktadır. RC4 kodlamaları https/SSL ile aynı güvenilirliğe sahiptir.
Yüksek performans
LAN bağlantısı hızı ile internet üzerinde erişim imkanı sunar.

en iyi özelliği ise windows vista ile xp arasında sorunsuz olarak bağlantı yapılabiliyor.. microsoftun uzaktan yardımında xp yüklü olan makinede dosya eksik diye hatalar veriyor sürüm uyuşmadığı için uzaktan yardım çalışmıyor..
ve bu programda aynı anda bağlanan iki kişi birbirlerinin ekranlarını görebiliyorlar..
microsoftun uzaktan yardımında yardım isteyenin ekranı görükürdü sadece..

programın kullanımı çok basit bir arayüze sabit sizin için resimli olarak anlatmaya çalışacam..

programı çalıştırdıktan sonra aşağıdaki gibi id ve password oluşturuyor otomatik olarak
sizin tek yapmanız gereken bu id adresi ve password u arkadaşınıza vermeniz..

bilgisayarınıza bağlanacak olan kişi aşağıdaki şekildeki id kısmına verdiğiniz id adresi yazıp connect to partner butonunu tıkla.

daha sonra aşağıdaki gibi password ekranına verilen parolayı yazıp log on tuşu tıklanmalı..

bağlantı yapıldıktan sonra arkadaşınızın bilgisayarında ki problemi kendi fare ve klavyenizi kullanarak ayarlama yapabilirsiniz..

programın deneme sürümü ise aylık 25 saatlik bağlantıya izin vermektedir..
programı indirmek için tıklayınız...

güzel ve faideli bir program.bnm gibi yeni pc kullanıcıları içinden çıkamadıkları işlerde uzaktan yardım isteyebilirler...
tşkkrlr...

rica ederim kardeşim..

helal olsun valla kardeş süper program biliyodum bunu ama öle takılırken gördüm paylaşım için tşkler

evet gercekten bılg pek ıyı bılmeyenlerıcın ıyı dusunulmus.detaylı anlatım ıcın teşekkurler prof kardesım ;)

rica ederim..

tam bana göre yardımsız bir şey yapamıyorum.

teşekkür ederim sağolasın..

tesekkürler ben bir sefer kullandim iyi oluyor.

rica ederim..

bende vista ile xp arasında kullandım hiç sorun yaşamadım..

bu programı 3 kere kullandım artık kullanamıyorum lısans ıstıyor ??? ne yapabılırım

trial period diyip bilgileri doldurktan sonra tekrar kullanabilirsiniz bilgilerin doğruluğu önemli değil..

personel sectım
maıl adresı yazdım contınue yaptım cıktım ama olmuyor ???

şimdiden teşekkurler

computer olanı seçmelisin kardeşim..

kurulumsuz teamviewer 3.5 kayıt derdi yok ve türkçesi indirmek için tıklayınız.........

Teşekkürler, bir arkadaşım vasıtası ile kullandık proğramı tek kelime ile muhteşem pcden pek birşey anlayamanlar için uzaktan yadımla proğramda kurduk birkça öğrenmem gereken şeyleride öğrenmiş oldum :)

Tabiki bana değerli vaktini ayıran arkadaşıma binlerce teşekkürler. ;)

rica ederim..

ayrıca 3.5 in diğerinden farkı karşıdaki yüklü bir proğramı kendi bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz..

mesela arkadaşta photoshop var acil photoshop lazım oldu kurulumla uğraşmak istemiyorsunuz arkadaşınızın yardımı ile bu dertten kurtulmuş oluyosunuz..

Program Tanıtımları

MollaCami.Com