Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayarınız Besmele ile açılsın...

http://rapidshare.com/files/53418911/winsound.rar

şifre : aleyna

küçük bir dosya yükleyin ve bilgisayarıınız açılırken besmele çeksin ve kapanırken selam versin. çok güzel bir program

teşekkürler..

teşekkürler..

teşekkürler..

İlginize ben teşekkür ederim. Yükledikten sonraki yorumlarınızı da bekliyorum.

nasıl yükleyebilirim yardım edermisiniz kardeşler

kardeş nasil bir problemin var ona göre yardim edelim
dosyayı indirdiniz mi

sorun indirme ise
linki tıkla eğer flashget gibi programlar varsa gelen uyarıyı iptal et
rapidshare link sayfası açılır o zaman ordan free tuşuna basıyoruz açılan sayfada süre sona erince aşağıya bir kutu gelir o kutuya güvenlik kodu olan hemen üstündeki harf ve rakamlar yaz ardından download via ..... diye devam eden tuşa bas indirmeye başlar
dosyayı indirdikten sonra winrar yada winzip gibi bir programla şıkıştırılmış dosyayı açacaksın açarken size şifre soracak şifresi aleyna bunu oraya yazacaksınız klasor içindeki tek dosyayı çalıştırın bilgisayari tekrar açtığınızda aktif olacaktır..

Teşekkürler deli_prof kardeş...

teşekkürler emeğine sağlık...

Herkese Teşekkürler yalnız yükleyenlerden bi yorum alsak :D

Allah razi olsun...

Bende hata verdi.
Yardimlarinizi rica etsem...

Selam ve dua ile

krdeşim benim pc demi bi sorun var yoksa bende mi bilemiyorum ama başlangıçta besmele çeken falan olmadı ...yalnız çok ilginç gülme sesleri geldi...sonunda selam verdi ama başlangıçta bi kıkırdama oldu başka bişi yok...sizce neden? ??? ???

acil cevap bekliyorum..ya kendimi çok kötü hissettim ..besmele beklerken birileri kıkırdamaya başladı.. :o :o

bende oldu cok sukur...
Tekrar Allah razi olsun.

anise sizde neden oyle oldu tuhaf ???
bende ilk basta olmayinca, pc yi kapatip tekrar acip tekrar kurdum aynen denildigi gibi yaptim sonra kendi calisti,
insaAllah sizdede olur...

hayır bende çalışıyorda dediğiniz gibi biraz tuhaf çalışıyor... ;D ;D hani ben hiç tuhaf biri değilimdir ama 8) 8)

Program Tanıtımları

MollaCami.Com