Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

lütfen bana yardım edermisiniz?

arkadaşlar benim pc de 2 gündür her açtığımda şöyle bir uyarı çıkıyor..

bu windows kopyası,orjinal windows doğrulamasından geçmedi

yazılım sahtekarlığı kurbanı olabilirsiniz
yazıyor ..

ve ben buna bu hafta içindede format attırmıştım..

sizce bu nedemek neyapilirim bana yardımlarınız olursa şimdiden çok teşekkür ederim...

bu uyarı sahte windows kullandığını gösteriyor. bilgisayarına format atman gerekir ve pc.ni windows güncellemelerine kapatmalısın. benim bu sekilde duzelmişti baska yolunu bilen varsa paylasırsa sevinirim..

arkadaşlar çok teşekkür ederim değerli fikirleriniz ve yardımlarınız için,

hamdolsun "Bir yardımcı program ile sorunu hallettik" çok şükür oldu...

Şuan bu dertle ben de muzdaribim.Formattan başka yolu yokmudur?
Değerli Hakyolcusu kardeşim bir problem olmazsa nasıl hallettiğinizi yazabilirmisiniz rica etsem? :-[

windowsu güncellemelere karşı kapat kardeşim.. fornat atsan dahi her güncelleme işleminde orjinal olmadığını bakıyor...

Güncellemeler kapalı.Bir de bilgisayar çok geç kapanıyor hatta Windovs kapanıyor yazarken o kadar bekliyorki biz arkasındaki düğmeden kapatıyoruz çok bekliyoruz ama... :-[
Bununla bağlantısı olabilir mi acaba?

Şuan bu dertle ben de muzdaribim.Formattan başka yolu yokmudur?
Değerli Hakyolcusu kardeşim bir problem olmazsa nasıl hallettiğinizi yazabilirmisiniz rica etsem? :-[

aynı dertten bende muzdaribim.güncellemey nasıl kapatıcaz....

Microsoft bu ara denetime ağırlık verdi sanırım :-\ :)
Leyya kardeşim denetim masasına girin ordan güvenlik merkezine tıklayın sonra güvenlik ayarlarını aşağıdakiler için yönetin yazan yere tıklayın ve otomatik güncelleştirmeleri tıklayın sonra otomatik güncelleştirmeleri kapat seçeneğini tıklayıp uygula deyin..
Ben böyle yaptım.

güvenlik merkezi hizmeti başlatılamıyor. diyo yaaa....

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com